Jaké trendy v bydlení ovládnou letošní zimu?

Trendy zima

Není žádným tajemstvím, že i bydlení podléhá trendům, které se neustále mění. Každé roční období má zkrátka něco do sebe a žádá si něco trochu jiného. Aktuálně nám panuje barvami proslulý podzim. Nebude to ale dlouho trvat a o slovo se přihlásí studená zima. Poznejte proto s předstihem trendy v bydlení, které budou letošní zimě dominovat.

Rozhodně bude z čeho vybírat

Pokud patříte k lidem, kteří své bydlení neustále podřizují aktuálním trendům, pak budete mít letos v zimě rozhodně z čeho vybírat. Do popředí se například dostanou jemné a tlumené tóny, které se projeví nejen v dekoracích, ale ovlivní například i bytový textil, jako jsou přehozy na postelpřehozy na postel nebo hřejivé deky na gauči v obýváku.

Jaké trendy ovládnou letošní zimu?

Možná už se nemůžete dočkat, až vám prozradíme, jaké trendy budou letošní zimu v kurzu. Prohlížet si totiž aktuální trendy v bydlení je jako otevřít Kaufland letákKaufland leták a podívat se, co je zrovna k mání – čím více toho dostanete, tím více toho chcete.

Jedním z hitů letošní zimy bude trend známý jako Get Ready. Tomu nahrává do karet bytový textil. Zachumlejte se do měkké náruče vašeho domova a obklopte se nejen hřejivými plédy nebo pěknými přehozy, ale nebojte se ani sametu.

Toužíte po vznešenosti?

Kdo si potrpí na eleganci, toho zaručeně nadchne trend The Dark Side. Přináší totiž vznešenost a věčnost. Cílem tohoto trendu, který ovlivní naše bydlení letošní zimu, bude kombinovat přírodní a měkké materiály. Důraz bude kladen na promyšlené detaily, kterých se u vás doma nemusíte obávat.

Pro milovníky přírodních materiálů

Nesmíme zapomenout ani na milovníky přírodních materiálů. Ty se zhlédnou ve stylu Come Over. Ten vyzdvihuje přírodní materiály a dává přednost teplým a zemitým tónům. Tomuto trendu lze pořídit nejen nábytek, ale také doplňky a různé maličkosti, kterými se chcete doma obklopit. Nevyjímá ani dětské dekoracedětské dekorace, protože mnoho rodičů v dnešní době zařizuje pokoj svých dětí pod taktovkou nejnovějších trendů a stylů, které jsou skutečnou pastvou pro oko.

Zdroj info: https://m.magazinplus.cz/bydleni/1058-letosni-trendy-pro-podzim-a-zimu-v-interieru.html

Náhledové foto: Jodie Johnson / Shutterstock

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.