srub2

Jak vypadá moderní srubový dům

Tak máte poctivé dřevostavby spojené s použitím kulatiny nebo hranolů s širokým průřezem? Ještě donedávna tomu skutečně tak bylo, moderní stavby však mohou vypadat mnohem elegantněji a vzdušněji. Moderní doba nabízí mnoho možností, stačí se jen inspirovat.

Sruby, roubenky a chatky od současných specialistů si v mnoha směrech vzaly inspiraci z tradice roubených obydlí na našem území. Osvědčené tepelně-izolační vlastnosti dřeva nebo atraktivní exteriérové i interiérové prvky patří ke stálicím každé takové stavby, ale ostatní konstrukcí řešení a postupy lze pojmout i mnohem moderněji. V nabídce proto najdete domy ideální do městské zástavby i do volné krajiny. Vyberte si i vy ten svůj, který bude sloužit vaší rodině po několik generací.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Typové sruby i individuální projekty

Máte i vy své vysněné bydlení s pohledovými galeriemi, velkým oknem na jih, členěnou střechou nebo velkorysou venkovní terasou? Moderní technologie vám přesně takové postaví a nechají prostor i vašim dalším přáním a nápadům. Aktuálním heslem při výstavbě je individuální přístup a férové jednání, na jehož konci vždy stojí spokojený zákazník.

A to není vše. Všechny srubové domy a roubenky splňují přísné standardy nízkoenergetických staveb. Konstrukce jsou vytvářeny z certifikovaných materiálů a jsou dostupné jako stavby na klíč, jež lze okamžitě po jejich dokončení bez omezení obývat. Stavět je možné podle hotového modelu nebo provést úpravy podle požadavků zákazníků, rozvržení vnitřních příček a dokončení obvodových interiérových zdí je však ve vaší režii vždy. Na vnitřní obklady je možné použít dřevo, zdivo, kámen a další materiály.

Pokud tedy nechcete, vůbec nemusíte přiznat, že bydlíte ve srubovém domě. Je to jen a jen na vás. Užívejte si výhod dřeva i elegance moderního vzhledu zcela bez omezení.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví a ráda o něm píšu. Zkušeností mám hodně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *