Reproduktor náhled

Jak vybrat bezdrátové reproduktory pro pohodový poslech pod pergolou

Milujete hudbu a chtěli byste si ji užívat i mimo interiér? Proč ne? Potřebujete ovšem kvalitní aparaturu, aby písničky hrály nahlas a v požadované kvalitě. V současné době nic moc složitého, stačí si jen pořídit správné bezdrátové reproduktory. Na trhu se jich nachází spousta. Jak tedy zvolit ten správný? Na základní aspekty nákupu tohoto sortimentu se podíváme mnohem podrobněji v následujících řádcích.

Typ připojení reproduktoru

Připojení reproduktoru ke zdroji zvuku se řeší většinou prostřednictvím technologie bluetooth. Dosah samotného připojení je cca okolo 10 metrů. Spousta modelů se vyznačuje tím, že je lze připojit ke zdroji také prostřednictvím kabelu. Měly by mít koncovku 35 mm. Především při poslechu hudby z nějakých starších zařízení je takovéto připojení nezbytností.

Reproduktory

Zdroj obrázku: mall.sk

Jak dlouho vydrží baterie?

Tuto informaci si zjistěte určitě předem. U některých modelů je totiž výdrž minimální. Standardně se pohybuje od 8 do 15 hodin. Na trhu se lze setkat i s přístroji majícími výdrž přesahující úctyhodných 30 hodin. Doba dobíjení bývá u všech zařízení podobná.

Kvalitní zvuk není samozřejmostí

Velmi důležitým parametrem je bezesporu kvalita přenášeného zvuku. Reproduktory by měly přenášet zvuk maximálně čistý, vyvážený a živý. U některých modelů dochází se zvýšením zvuku také k jeho deformaci, což si samozřejmě nikdo nepřeje. Sílu zvuku si zjistěte podle výkonu konkrétních beden. Čím vyšší výkon mají, tím dokážou přehrát hlasitější zvuk.

Reproduktory

Zdroj obrázku: mall.sk

Další funkce reproduktorů

Mnohé přenosné reproduktory disponují ještě dalšími funkcemi. Jmenovat bychom mohli třeba odolnost vůči vodě. Když je necháte venku třeba na menším dešti, přečkají ho bez úhony. Výborná jsou i zařízení, jež dokážou odolat i v poměrně složitějších podmínkách. Vzít je můžete třeba na pláž nebo někam do přírody. Mnohé modely disponují také rádiem.

Zdroj náhledového obrázku: mall.sk

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *