Prodej bytu

Jak prodat byt co nejefektivněji? Vsaďte na specializovaný realitní web

Vlastníte byt, rodinný domek, pozemek nebo jakoukoli jinou nemovitost a chcete ji prodat? Pokud ano, máte samozřejmě hned několik možností, jak tak učinit. Tradičně se lidé obracejí na realitní kanceláře, případně prodávají na vlastní pěst. Ne vždy se jim to ale musí stoprocentně podařit. Navíc je třeba počítat s tím, že prodejem bez realitky ušetříte 5 % na provizi, již byste museli vydat, nicméně většinou přijdete o 9 % z celkové prodejní ceny. Vsadit lze i na výhodný prodej prostřednictvím online portálu. My vám tuto službu představíme poněkud podrobněji a zaměříme se na její hlavní přednosti.

Prodáte za vyšší cenu

Naším tipem je konkrétně portál Realityno.cz. Pokud nevíte, jak prodat byt co nejefektivněji, rozhodně stojí za to tuto službu vyzkoušet. Nabízí totiž maximální zhodnocení vaší nemovitosti. Vždyť jeho hlavní předností jsou online aukce nemovitostí, v jejichž rámci mohou vážní zájemci dokonale navýšit prodejní cenu. Záležet bude samozřejmě na jejich zájmu.

Komplexní servis zaručen

Samozřejmostí je u této služby také komplexní servis se vším všudy. Velkou výhodou tohoto portálu je nabídka nemovitostí prověřeným klientům s hotovostí. Specialisté pomohou také s úvěrem nebo předschválenou hypotékou. Klienti získají také přesný odhad konkrétní nemovitosti. Stanoví se také tržní cena objektu. Díky vhodně zvoleným strategiím se nemovitosti prodávají mnohem rychleji a efektivněji. Pomáhá tomu i zmiňovaná aukce nemovitostí. Spolehnout se u této služby můžete také na veškeré konzultace týkající se prodeje nebo nákupu nemovitostí.       realityno.cz

Zdroj obrázku Realityno.cz

Bezpečný průběh prohlídek

Jste naopak v pozici, kdy sháníte nějakou nemovitost? Můžete se jít na některou z nabídky podívat. Spolehnout se můžete v dnešní složité doba na maximální bezpečnost.

Zdroj náhledového obrázku Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *