Televize

Jak nejlépe vyzrát na standard DVBT2

Investice do nové televize se asi většině domácností bohužel nevyhne. Tento smutný fakt se stal realitou a spousta lidí už uvažuje nad tím, že prostě novou televizi pořídí. Počítat je ovšem zapotřebí s tím, že nový standard DVBT2 určitě nevydrží dlouho. Jak si všichni nové přístroje zakoupí, je velmi pravděpodobné, že přijde DVBT3 a další. Z tohoto důvodu se vyplatí zvolit spíše internetovou televizi. O kterou by se mělo jednat a jaké poskytovatele internetu volit? Nepřestávejte číst, v následujících řádcích najdete podrobné odpovědi.

KUKI jako sázka na jistotu

Výbornou volbou je internetová televize KUKI, jež je nabízena pod značkou AIM společnosti Planet A, a.s. Ta zároveň poskytuje expresní internet. Pokud se třeba chcete podívat na internet, respektive na zmiňovanou televizi, není problém vyhledat internet Prosek na www.internet-prosek.cz a všechno si vyzkoušet. Internet na Proseku je od AIMU velmi rychlý a KUKI lze vyzkoušet až na měsíc zcela zdarma.

Rychlý internet od AIM v celé ČR

Ať už pocházíte z jakéhokoli kouta České republiky, můžete si být jistí, že internet od AIMU bude velmi rychlý. Chtěli byste třeba internet a TV v Liberci? Díky AIMU to není nejmenší problém.

Nová televize KUKI 2.0

Už v letošním roce dojde k přepnutí na KUKI 2.0. Počítat tedy můžete se spoustou inovativních funkcí. Společnosti AIM a NetBox vybudovaly už na počátku stabilní televizi, která se vyznačuje nejen HD rozhraním, ale i zpětným posuvem a nahráváním různých pořadů. Zapomenout můžete na rozdíl od některých jiných malých společností na reklamní bannery a vše, co by jakkoli rušilo zážitek z pohodlného sledování. KUKI je samozřejmě dostupná po celé České republice. Názorným příkladem budiž i vybavení V-Tower v Praze s luxusními byty. Jeden z nich vlastní mimochodem i slavný Jaromír Jágr.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *