Dům, či byt

Inteligentní dům od Green Motion s.r.o. nabízí skvělé bydlení

Když se řekne inteligentní dům, vybaví se mnohým spíše reklamní trik developerů než cokoli jiného. Pravda je taková, že spousta společnosti staví domy, které se pouze tváří jako inteligentní a ve skutečnosti nenabídnou o moc více než klasická stavba svépomocí. Pokud ovšem vsadíte na stavby realizované zkušenou společností Green motion s.r.o., setkáte se s vynikajícím výsledkem. Podívejme se proto na přednosti projektů realizovaných touto firmou.

Expresní rychlost stavby

Kdo by nechtěl bydlet v novém co nejdříve? Asi každý. Mnohdy je ale třeba vyčkávat na vyschnutí hrubé stavby a na řemeslníky, kteří jsou pomalí, anebo zahlcení jinými zakázkami. Moderní inteligentní dům od společnosti Green motion s.r.o. je v tomto ohledu úplně jiný. Postaven bude za několik měsíců, a to hlavně díky vysoce moderní technologii Dryfix. Jedná se v podstatě o pěnu, díky které se lepí jednotlivé cihelné bloky k sobě. Drží prakticky okamžitě a dělníci mohou pracovat i v době nepříznivého počasí.

Ekologický a ekonomický provoz

Spolehnout se budete moci i na maximálně ekologickou stavbu a provoz nemovitosti. Ryze přírodní materiály využívané při stavění domu a také typ vytápění interiéru to zajistí. Vytápění je zajištěno za pomocí kolektorů, jež jsou schopny ohřát nejen vzduch, ale i vodu. Okolí domu nebude zatíženo žádnými spalinami, jako je tomu hlavně u kotlů na tuhá paliva. Cenově se dostanete klidně až o 80 % dolů oproti klasickým stavbám vytápěným plynem.

Spousta dalších předností

Součástí inteligentního bydlení je také rekuperace vzduchu. Ten je v pravidelných intervalech vyměňován. V letním období budete mít v interiéru příjemně chladno i bez klasické klimatizace a v zimě příjemně teplo. V rámci inteligentního bydlení se myslí i na dokonalou izolaci domu a na centrální vysavač, který je vybudován. I úklid se tak stane hračkou.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *