SONY DSC

I levné šatní skříně se vyplatí

Koupě šatní skříně je velmi důležitá pro jakýkoli interiér. Bez skříně se jednoduše neobejdete jak třeba v ložnici, tak i na chodbě anebo v dětském pokoji. Právě šatní skříně nabízejí dostatečné množství prostoru pro odkládání oblečení všeho druhu. Vybírat můžete přitom z různých typů šatny dle vlastního vkusu a samozřejmě také podle momentálních finančních prostředků, jimiž disponujete. Nechcete-li rodinný rozpočet přesáhnout o poměrně markantní částky, musíte volit levné varianty šatních skříní. Podívejme se tedy na to, jaké máte možnosti.

Levná vestavná šatní skříň

Jestliže máte omezený rozpočet, ale chcete mít skříň, jež vám nebude v interiéru zavazet, ale bude fungovat jako jednolitá součást interiéru, pak budete mít jedinečnou šanci nechat si zkonstruovat kvalitní levnou vestavěnou skříň. Ušetřit se na tomto typu skříně dá jednak tím, že skříň nebude mít záda a jednak absencí zrcadla. To je nejdražší součástí každé vestavěné skříně. Pokud nebude mít skříň záda, měli byste pamatovat na to, že zeď by měla být natřená oděruvzdornou barvou. Klasický Primalex Plus toto ale klidně zvládne.

Klasická levná šatní skříň

Vysokou úsporu slibuj klasická vestavěná skříň v prostou. To lze koupit v prefabrikované podobě. Pokud zajdete do některého z hobby marketů zaměřených na nábytek, pak koupíte tyto skříně maximálně levně. Vhodnou volbou je třeba Ikea. Vydáte-li se ale pro ještě levnější skříně, pak se nesetkáte s výraznou kvalitou. Výsledkem mohou být nevhodně olepené hrany levné šatní skříně anebo jiné nepříliš kvalitně řešené součásti.

Levná rohová šatní skříň

Máte-li ve vašem interiéru poněkud méně prostoru, pak stojí zato rohová šatní skříň. Její existence dokáže uspořit nejen peníze, ale i velké množství místa. Rohy místností nejsou nijak využité, a tak šatní skříň dokáže perfektně tento prostor vyplnit. Nepůjde sice o šatní skříň s posuvnými dveřmi, ale i tak skvěle poslouží.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

1 komentář

  1. Ludmila Odpovědět

    Výborné jsou šatní skříně s posuvnými dveřmi, které dokážou ušetřit spoustu místa při otevírání. Dveře mohou být třeba zrcadlové, což je další bonus.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *