Hutní materiál je základ pro strojírenství i stavbu

Favex

Chystáte se rekonstruovat dům či stavět? Pak budete kromě jiného shánět i hutní materiál. Máte velkou výhodu, že jste z ČR. Právě u nás totiž působí velké množství dodavatelů spojovacích a hutních materiálů, takže si můžete vybrat za příznivé ceny.

Hutní materiál se využívá nejen na stavbách. Jekly, nerezové trubky, ocelové trubky či ocelové tyče jsou velmi potřebné také ve strojírenství, a jak nejspíš víte, strojírenský průmysl má u nás velké zastoupení. Hutní materiály jsou dále velmi důležité i pro průmysl automobilový, i ten je v Česku významný.

Hutní materiál ve stavebnictví

Ať už stavíte dům z cihel, nebo dřevodomek, bez hutního materiálu se neobejdete. Je základem pro ocelové konstrukce, používá se pro oplechování, střešní krytiny a další účely.

Vhodný materiál, který vydrží dané zatížení, spočítá architekt, podle toho je pak potřeba ho sehnat. Kde? Obraťte se na třeba přímo na profesionály, již se hutním materiálem a jeho dodávkami zabývají. Jedním z nich je společnost FAVEX.

Hutní materiál na míru

FAVEX dodává hutní materiál přímo v takové podobě, v jaké ho zákazníci potřebují. Spolupracuje s celou řadou firem, jimž dodává materiály pravidelně, nebrání se ale ani jednorázovým zakázkám.

Disponuje celou řadou zařízení, díky nimž je schopna uspokojit požadavky. V roce 2019 například investovala do moderního 3D laserového stroje Bystronic FL300 pro pálení laserem metodou CO2. Díky tomu je nyní schopna zákazníkům pálit i složitější tvary pod úhlem s vysokou přesností.

Pro dělení trubek, profilů a plných materiálů používá automatické dělicí linky, dále má poloautomatickou pilu. Pro každý materiál zvolí vhodný stroj na jeho dělení.

A jaké jsou ceny? Ještě než si něco objednáte, můžete využít formulář pro nezávaznou poptávku. Zadáte produkty, požadované množství a cenová kalkulace vám bude připravena na míru.

Náhledové foto: Favex

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.