Hodiny

Hodiny v interiéru: Jak vybrat co nejelegantnější model

Ztrácet pojem o čase je pro každého z nás velmi nepříjemné. I proto se snažíme mít jak své vlastní hodinky, tak mobilní telefon neustále u sebe. V domácnosti ovšem obě zmiňované varianty neřešíme. Tedy alespoň v případě, že se můžete podívat na interiérové hodiny. Že ve vaší domácnosti zatím žádné nejsou, případně máte pouze digitální číselník jako součást vaší trouby v kuchyni? Pak čtěte dál, protože vám dáme hned několik zajímavých tipů na hodiny, jež mohou hrát v interiéru důležitou roli. Konkrétně se zaměříme na modely, které jsou aktuálně k dispozici.

Hodiny

Na zeď, na stůl, či na podlahu?

Na tuto otázku si odpovězte ještě před samotným výběrem konkrétní varianty. Asi nejoblíbenější jsou dnes stále nástěnné hodiny. Není se čemu divit, jelikož právě na stěně si můžete velmi rychle a jednoduše ověřit aktuální čas. Není problém zvolit jak standardní závěsný model, tak i třeba nalepovací podobu. Výbornou volbou jsou také stolní hodiny, v interiérech se ale používají stále méně často. Chcete být opravdu originální? Pak vsaďte na podlahové hodiny. Jakousi tradici představují kukačkové hodiny. Ty se ale hodí spíše na chatu či chalupu.

Stolní hodinyStyl v hlavní roli

Hodně oblíbené jsou nejrůznější moderní hodiny vyvedené v minimalistickém pojetí. Přesně vedené linie anebo naopak oblé tvary do interiéru mnohých pokojů dokonale padnou. Máte raději industriální charakter hodin? Pořiďte si je! Moc hezké jsou i také rustikální, lidové nebo koloniální variace.  Hodiny kolo

Sázka na originalitu v digitální i klasické podobě

Jak nástěnné modely, tak i hodiny na stůl lze volit v digitální i tradiční podobě. Určitě se vyplatí vsadit na hodiny ve tvaru jízdního kola. A co třeba budík v tradičním hávu? Obávat se nemusíte ani dřevěných hodin. Výborné jsou i nalepovací na stůl, stěnu nebo nábytek. Konečná volba je už ovšem jen na vás a na tom, jak celkový bytový design sladíte.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *