Hledáte doma klíče? Pověste si je tak, že je nepřehlédnete

klíče

Přemýšlíte, jak nejlépe uložit ozdoby a klíče od bytu a dalších místností? V případě, že jste alespoň trochu zruční, jednoduše si vyrobíte organizéry na tyto věci. Nebo vsaďte na předměty zakoupené v obchodě, které vše rychle roztřídí.

Existuje hned několik možností, jak vše uložit

Například dřevěný stojan na klíče. Stačí mít po ruce kousek rovného dřeva, pár hřebíků a kladivo. Pak už jen stačí začít s výrobou jednoduchého stojanu na klíče. Místo hřebíků navíc využijte i barevné nebo klasické skoby, které klíče udrží na místě. Ale i zavěšená větev u vchodových dveří bude při určité úpravě vypadat skvěle. Další možností jsou plátěné organizéry do předsíně: Jste zruční v šití na stroji? Pak jsou vaše možnosti rozšířené! Ušijte se rozumný koordinátor do vstupní chodby. Vložíte do něj například i deštníky.

Stojan na sluneční brýle je dobrý, když nevíte, kam si dát sluneční brýle. Vše, co potřebujete, je širší stuha, tavná pistole a dřevěné ramínko na šaty. Nalepte krajku na držák tak, abyste jednoduše pokryli celou plochu věšáku. V nejlepším případě byste měli udělat mašličku. Pak už jen za nožičky pověsíte brýle a můžete jít uklízet dále…

Jak si ještě můžete pomoci?

Deštníky
Foto: Pixabay

Chcete-li mít ve skříni dokonale uspořádané deštníky a další podobné věci, budete moci jako stojany využít standardní kartonové krabice a kartony. Tímto způsobem budete moci mít vše bezchybně roztříděné. Potřebujete v chodbě mít botník, do kterého se vejde mnoho sad bot? V tom okamžiku si pořiďte spíše ten, který je z dřevěné palety.

V případě, že jste správný typ kutila, budete si moci vytvořit i jiné botníky. Chce to mít určité zkušenosti a představivost. Na internetu každopádně koluje spousta videí o tom, jak něco vyrobit. Určitě vás jedno zaujme a budete se moci pustit do práce.

Zdroje info: bestlifeonline.com, lifehacker.com

Náhledové foto: Pixabay