postele

Hezké postele tvoří základ ložnic

Jestliže už vás nebaví dívat se na tu samou ložnici již několikátým rokem, pak přece neexistuje mešní problém než v ní něco změnit. Většinou se jedná především o postel. Ta je totiž základem každé ložnice. Postel ostatně patří i mezi komponenty, které nejsou s ložnicí nějak pevně fyzicky spjaty, takže je možné ji vyměnit maximálně pohodlně a rychle. Pokusme se podívat na možnosti, které nám současné postele nabízejí. O tom, že je jich hned několik, se přesvědčíme. Zcela výjimečně se nezaměříme na materiály postele, ale na celkový tvar.

Postel s integrovanými nočními stolky

Jestliže se u postele neobejdete bez nočních stolků, pak je zcela určitě můžete mít. Bez problémů je totiž lze přímo integrovat do celkového rámu postele. Postel tak vypadá kompaktně a noční stolky jsou schopny splnit i veškeré požadavky na funkčnost. Design celé postele i s nočními stolky může být maximálně netradiční i tím, že se část s nočními stolky barevně odliší od celkového korpusu postele jako takové.

Postel s čelem pro maximální komfort

Jestliže máte poměrně neklidné spaní, tak se vám určitě stane, že občas naleznete peřinu na zemi. U klasické postele se jedná o zcela běžnou záležitost, nicméně postel s čelem může tento problém klidně rychle řešit. Vybírat si přitom budete moci z postelí, které mají dvě čela anebo z těch, které mají pouze jedno. Postele s čelem vypadají moc romanticky a klidně můžete čela využít i nějak funkčně při odpočinku či milostných hrátkách.

Další typy postelí

Vcelku oblíbená jemno jiné například postel s nebesy. Ta byla doménou dob minulých. Postel vypadala jako celistvá samostatná místnost. Tato postel ale není ideální do každého prostoru, poněvadž vyžaduje vyšší stropy. Výbornou volbou je i postel, která disponuje úložným prostorem na peřiny anebo na jiné nedílné součástí výbavy každé domácnosti.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *