Grafosklo za kuchyňskou linku

Grafosklo

Grafosklo představuje zcela unikátní interiérový systém, který se vyznačuje především celoskleněnými prvky, jež jsou navíc ještě opatřené zalaminovaným digitálním tiskem či textilem. Jedná se o zcela neotřelý designový prvek, který dokonale oživí váš interiér, a to se vší všudy. Sloužit může grafosklo prakticky všude po celém interiéru. My se soustředíme na místa, kde se využívá úplně nejčastěji. Sami si tak uděláte obrázek o tom, jestli jde o optimální variantu zdokonalení vašich vnitřních prostor, nebo nikoliv.

Skleněné dveře a grafosklo

Celoskleněné anebo z velké části prosklené dveře vypadají designově naprosto perfektně a lze se na ně spolehnout i po funkční stránce. Originální dekor dveří umožní jakákoli zajímavá textilie, která bude součástí skla. Vybrat si můžete klidně i fotografie anebo obrázky, jež mohou také vzbuzovat skvělý dojem. Grafosklo na dveřích se vyznačuje maximální variabilitou a dokonalými možnostmi kombinace s ostatními interiérovými prvky. Vše navíc ještě doplní kování z ušlechtilé nerezi.

Prosklené stěny

Naprosto perfektně vypadají také prosklené stěny. Poměrně hojně se dnes používá grafosklo za kuchyňskou linku, kde plní svou úlohu dokonale. Oproti kalenému sklu se vyznačuje mnohem větším důrazem na bezpečnost a také neotřelejšími motivy. Celoskleněné stěny si ale mohou najít své místo i kdekoli jinde v interiéru. Záleží pouze na majiteli daných prostor a jeho schopnosti dokonale vyladit celý interiér.

Motiv pro grafosklo najdete snadno

Nalezení motivu pro grafosklo není náročné. Bohatě stačí, když si projdete katalogy firem, které tento typ skla nabízejí. Různých provedení grafoskel je spousta a rozhodně se dá vybrat takové, které vám bude v konečné fázi maximálně vyhovovat. Vybírat můžete i podle zajímavých barevných variací.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.