GPS lokátory aneb bezpečná domácnost pro děti

Když se řekne sledování za pomoci GPS, většina z nás si vybaví synonymum „šmírování.“ To však naštěstí není tak docela pravda. Systémy GPS dokáží vaše děti ochránit před mnoha nebezpečími. A platí to samozřejmě i pro domácí mazlíčky nebo třeba cenné předměty.

Aktuálně se mluví o GPS ochraně třeba v souvislosti se včelími úly. Jedna šikovná elektronická krabička tak může zabránit opravdu velkým ztrátám. Ovšem cena za život dítěte je přece jenom nevyčíslitelná…

GPS dokáže předejít černým scénářům

Bydlíte v blízkosti rušné silnice? Máte a zahradě bazén? Pak už jste si jistě ta největší nebezpečí pro své dítě dávno definovali. Ovšem i když se budete ze všech sil snažit jim předejít, náhody mohou u vašich dveří zaklepat mnohem dřív, než se nadějete.

A právě proto jsou tu chytré systémy GPS. Stačí dítě vybavit osobním trackerem a zároveň na mapě vyznačit pozice a oblasti, do nichž má „vstup“ zakázán. Zahrada nebo chodník před vaším domem vás pak ihned varují, jestliže se na nich lokátor vašeho dítěte vyskytne. Můžete tak předejít opravdu nebezpečným situacím.

A stejně lze vybavit i domácí mazlíčky. Jeden GPS lokátor na obojku vám vrátí i zaběhnutého psa nebo prozradí, že se ten všetečný trouba zase podhrabal k sousedům. Opět tak můžete předejít celé řadě potíží.

GPS lokátor jako ochrana majetku

A chytré GPS krabičky můžete připevnit i na jakýkoli cenný předmět v domácnosti nebo na zahradě. Včas vás varuje před nájezdem nevítaných návštěvníků. Nastavení zón není vůbec těžké, stačí je vyznačit na mapě v příslušné aplikaci nebo na webu. Jde o funkci, které běžné „prográmky“ v chytrých telefonech jednoduše nemají. Navíc prakticky žádné z nich nejsou v češtině a v neposlední řadě bývají závislé i na mobilních datech a dalších prvcích. Chcete-li mít skutečnou jistotu, jsou jí opravdu jen profesionální GPS lokátory.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *