Fotokniha od HappyFoto: Na krásné zážitky z dovolené se nezapomíná

Fotografie vystavené v prosklených vitrínách i fotorámečky se pomalu ale jistě stávají minulostí a najdeme je již jen v minimálním množství domácností. Není se čemu divit. Vzhledově vypadají staromódně a navíc nedokážou nabídnout více fotek najednou. Prach může padat i na něco jiného než na krásné zážitky, které máte zachycené na obrázcích z dovolené, na něž se již stejně podíváte pouze bezděčně. Optimální volbou je tak kvalitní fotokniha, v níž budou všechny fotografie i popisky v jednom.

hory_nahled

Spousty fotek v jednom

Na fotografie v počítači nebo na ty, které vyvoláte, zpravidla zapomenete, respektive je poztrácíte. U fotoknihy se vám to nestane. Budete mít k dispozici kompletní knihu, která zachytí vaše zážitky z konkrétního pobytu od A až po Z. Vy sami navíc budete spisovatelem i designérem v jedné osobě. Když k vám přijde návštěva, můžete jí ukázat rychle a pohodlně vše, co jste zažili.

stan_nahled

Knihu si vytvoříte sami

Vytvoření fotoknihy je velmi jednoduché. Ze stránek www.happyfoto.cz si stáhnete program HF Designer a pustíte se do práce. Volit si budete moci kompletně nejen fotografie, ale i popisky, kliparty, rámečky či pozadí. Fantazii se rozhodně žádné meze nekladou. Program vás bude instruovat a se vším si budete vědět rady. Když vše dokončíte, odešlete výsledek přes internet do společnosti HappyFoto. Do pěti pracovních dní obdržíte fotoknihu ve fyzické podobě na dobírku.

fotokniha-plaz_02_nahled

Různé druhy fotoknih za skvělou cenu

Vybrat si můžete z různých formátů fotoknihy. Výbornou volbu je 48stránková fotokniha ve formátu A4, která vás v lepené vazbě bude stát 999 korun. Pozoruhodná je ale i novinka, kterou představuje kapesní fotokniha o rozměrech 10 x 15 cm vyvolaná tradiční metodou na fotopapír. Ta stojí 199 korun.

fotokniha_fotopapir_do kapsy

Více informací a aktuální ceny všech fotoknih najdete na stránkách www.happyfoto.cz.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *