fotokniha-more_nahled

Fotokniha od HappyFoto: Na krásné zážitky z dovolené se nezapomíná

Fotografie vystavené v prosklených vitrínách i fotorámečky se pomalu ale jistě stávají minulostí a najdeme je již jen v minimálním množství domácností. Není se čemu divit. Vzhledově vypadají staromódně a navíc nedokážou nabídnout více fotek najednou. Prach může padat i na něco jiného než na krásné zážitky, které máte zachycené na obrázcích z dovolené, na něž se již stejně podíváte pouze bezděčně. Optimální volbou je tak kvalitní fotokniha, v níž budou všechny fotografie i popisky v jednom.

hory_nahled

Zdroj obrázku: hyppyfoto.cz

Spousty fotek v jednom

Na fotografie v počítači nebo na ty, které vyvoláte, zpravidla zapomenete, respektive je poztrácíte. U fotoknihy se vám to nestane. Budete mít k dispozici kompletní knihu, která zachytí vaše zážitky z konkrétního pobytu od A až po Z. Vy sami navíc budete spisovatelem i designérem v jedné osobě. Když k vám přijde návštěva, můžete jí ukázat rychle a pohodlně vše, co jste zažili.

stan_nahled

Zdroj obrázku: hyppyfoto.cz

Knihu si vytvoříte sami

Vytvoření fotoknihy je velmi jednoduché. Ze stránek www.happyfoto.cz si stáhnete program HF Designer a pustíte se do práce. Volit si budete moci kompletně nejen fotografie, ale i popisky, kliparty, rámečky či pozadí. Fantazii se rozhodně žádné meze nekladou. Program vás bude instruovat a se vším si budete vědět rady. Když vše dokončíte, odešlete výsledek přes internet do společnosti HappyFoto. Do pěti pracovních dní obdržíte fotoknihu ve fyzické podobě na dobírku.

Různé druhy fotoknih za skvělou cenu

Vybrat si můžete z různých formátů fotoknihy. Výbornou volbu je 48stránková fotokniha ve formátu A4, která vás v lepené vazbě bude stát 999 korun. Pozoruhodná je ale i novinka, kterou představuje kapesní fotokniha o rozměrech 10 x 15 cm vyvolaná tradiční metodou na fotopapír. Ta stojí 199 korun.fotokniha_fotopapir_do kapsy

Zdroj obrázku: hyppyfoto.cz

Více informací a aktuální ceny všech fotoknih najdete na stránkách www.happyfoto.cz.

Zdroj náhledového obrázku: hyppyfoto.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *