Fotokalendáře jsou zábavným a osobitým doplňkem moderních domácností

Fotokalendáře

Toužíte po nápaditém doplňku do vašeho domova, který mu dodá osobitý vzhled? Máme pro vás ideální řešení. Vsaďte na fotokalendáře vytvořené z vašich oblíbených snímků. Zárukou těchto kalendářů je to, že jsou originální a zaujmou na první pohled.

Fotokalendáře zcela na míru

FotokalendářeFotokalendáře z vlastních snímků se dají snadno vytvořit s pomocí programů a šablon. Před samotným procesem se rozhodnete, jaký formát kalendáře preferujete, jakou orientaci upřednostňujete a zda chcete kalendář nástěnný či stolní. Jakmile se o těchto věcech rozhodnete, vyberete si odpovídající počet svých fotografií a dáte se do sestavování vlastního fotokalendáře.

Ponořte se do výrobního procesu

Celý proces je jednoduchý a k ruce máte nepřeberné množství šablon, které kalendář ozvláštní. Máte-li zkušenosti s tvorbou vlastní fotoknihy, nic vás při tvorbě kalendáře nepřekvapí. Tím se dostáváme k tomu, že sestavování fotokalendáře můžete propojit s výrobou fotoknihy. Někteří výrobci totiž nabízí akci na fotoknihyakci na fotoknihy při výrobě fotokalendáře. Popřípadě pořídíte obě položky za cenu jednoho poštovného, což se vám také vyplatí.

Fotokalendář patří na viditelné místo

Fotokalendáře poskládané z vašich nejoblíbenějších snímků je vhodné umístit na takové místo ve vaší domácnosti, které máte neustále na očích. Tím zaručíte, že si ho všimnete pokaždé, když kolem něj projdete. Čím vtipnější fotografie do kalendáře vyberete, tím lepší bude výsledek.

Objevte kouzlo fotokalendářů a naplno se ponořte do jejich tvorby. Výsledný produkt vám bude dělat společnost každý den. Díky tomu bude pohled na kalendář pokaždé radostný a příjemný. Při výběru snímků do kalendáře se rozhodně nijak neomezujte a vybírejte vtipné fotky a momentky, které vás rozesmějí pokaždé, když je spatříte.

Zdroje info: fotozeus.cz, dumazahrada.cz

Náhledové foto: Andrey Sayfutdinov / Shutterstock

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.