Dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie na míru: Důraz na design a praktické využití

Dokonalé zastínění interiéru je velmi důležité v jakémkoli ročním období. Řešit jej můžeme různými způsoby. Spousta z nás již má ale dost klasických hliníkových žaluzií, které sice dokážou zabránit průniku světla a tepla do interiéru, nicméně svým vzhledem celkovou vizáž konkrétní místnosti spíše degradují. Výbornou volbu představují moderní dřevěné žaluzie na míru. Právě ony totiž dokážou díky přirozené eleganci dřeva oživit jakékoli prostory. Nevěříte? V následujících řádcích vás o tom přesvědčíme.

Dřevěné žaluzie

Zdroj obrázku: invence.net

Dekor si vyberete sami…

Hlavní předností dřevěných žaluzií je tedy neotřelý design. Zvolit si můžete ze spousty nejrůznějších odstínů, které se odvíjí od výběru dřeviny. Jakousi klasiku představuje dřevo pocházející z u nás běžně rostoucích stromů, jako jsou buk, dub, borovice, jabloň anebo kaštan či různě tmavé variace jasanu. Moc hezky ale vypadají i cizokrajné dřeviny, z nichž bychom měli zmínit především tamarind, teak, růžové dřevo, zebráno či bambus. Když je navíc povrch žaluzií opatřen lakem s vysokým leskem, není co řešit. Celkovému vzhledu navíc ještě přidá dekorativní vedení lamel v podobě designové stuhy.

Další výhody dřevěných žaluzií

Elegantní žaluzie ze dřeva nabízejí ale i další výhody. Jmenovat bychom měli především jejich montáž přímo na míru dle konkrétních oken. Samozřejmostí jsou i různé možnosti montáže, a to do zasklívací lišty, čelně na konkrétní stěnu, do stropu, do špalety okna anebo jinak na jeho rám. Ovládat si sklápění lamel můžete pohodlně provázkem, řetízkem, či dálkovým ovládáním v případě namontování elektromotoru.

Dřevěné žaluzie

Zdroj obrázku: invence.net

Prohlédněte si jednotlivé variace na vlastní oči

Jestliže se vám dřevěné žaluzie na míru zamlouvají, můžete si je klidně prohlédnout sami na vlastní oči v pražském showroomu společnosti Invence.net s.r.o. Ta patří mezi přední výrobce a prodejce tohoto sortimentu. Firma nabízí samozřejmě i vizualizace, cenovou kalkulaci a odbornou montáž či záruční a pozáruční servis.

Zdroj náhledového obrázku: invence.net

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *