Domovní telefon Moveto V-034

Jen málokdo by neznal ten pocit, když se člověku nechce ke dveřím, aby otevřel plánované anebo nečekané návštěvě. Pokud máte doma kvalitní domovní telefon, pak si těchto několik kroků můžete pohodlně ušetřit. Vše lze totiž vyřešit přes obrazovku a mikrofon, které jsou ve videotelefonu integrovány. Naším tipem na takovýto přístroj je domovní telefon Moveto V-034. Soustřeďme se tedy na jeho přednosti a také nevýhody. Po přečtení následující recenze byste si tak měli udělat opravdu precizní obrázek o tom, jestli tento model koupit, anebo nikoliv.

Základní informace o modelu

Nejdůležitější informace o tomto přístroji Moveto vám přehledně ukážeme v následujících bodech. Budete tak znát nejen jeho rozměry, ale i některé ostatní charakteristiky.

–          přesné rozměry vnitřní jednotky jsou 220 x 120 x 25 mm

–          rozměry vnější jednotky činí 120 x 41 x 45 mm Vnitřní monitor:

–          velikost obrazovky je dostačující, a to 3,5″

–          rozlišení obrazovky 320×240

–          provozní teplota od -10°C až do 50°C

–          napájení 15V / 1A

Hlavní výhody přístroje

Oproti ostatním telefonním jednotkám se tento model vyznačuje infračervenou diodou pro večerní a noční vidění. Samozřejmostí je i efektivní ovládání elektronického zámku. Komunikovat s příchozími budete moci jak hlasově, tak i na základě vizuálního kontaktu. 3,5 palcová obrazovka vám bude skvělým pomocníkem. Spolehnout se budete moci i na integrovaný alarm a na veškeré možnosti nastavení obrazovky barvami počínaje a kontrastem končeje.

Mínusy domovního telefonu Moveto V-034

Jedním z hlavních mínusů je pochopitelně rozlišení displeje, které by mohlo být lepší. Za stanovenou cenu ale nemůžeme rozhodně čekat na žádné velké zázraky. Dále je třeba počítat s kabelovým připojením. Na telefon tedy musíte mít vývod přímo z plodu anebo z domu. Bezdrátový kontakt u něj totiž neexistuje.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *