Sauna na klíč

Domácí sauna na klíč: Žádný problém

Milujete pocit, kdy se vaše tělo pomalu nahřívá a pokožka se dokonale uvolní? Kdo by jej neměl rád? Pravda je ale taková, že saunování ve veřejných saunách není zrovna dvakrát optimální záležitostí. Jednak si nemůžete sednout tak, kam chcete, a jednak přicházíte o tolik ceněné soukromí. Proto se vyplatí moderní sauna na klíč, která zajisti absolutní ničím nerušenou pohodu při pobytu v interiéru sauny a také čistě domácí prostředí. Realizace vlastní sauny přitom není nijak složitá.

Atypická sauna

Zdroj obrázku: finskasauna.cz

Výroba sauny od A po Z

Jakoukoli saunu na míru si můžete nechat vyrobit od profesionálů. Jestliže potřebujete ušetřit čas i peníze, určitě se to vyplatí. Stačí si pouze najít portál finskasauna.cz, kde si budete moci nechat realizovat saunu od specialistů přímo z Finska. Díky vámi zvolenému materiálu získáte jistotu, že vše bude dokonale sedět přesně do vašeho interiéru. Například kombinace skandinávského smrku a skleněných prvků je naprosto dokonalá. Vynikající je i poptávkový list, který slouží jako konfigurátor sauny na míru. Stačí jej pouze vyplnit a získáte jak cenné rady, tak i kompletní materiál dle vašich požadavků.

Krásné exotické dřeviny

Opravdový luxus nabídne především to správné dřevo, jež bude základem obložení. Sauny na míru jsou zpravidla vyrobeny z afrických dřevin, mezi něž se řadí kupříkladu limba, abachi, fuma a mnohé další. Výbornou volbou je ale i skandinávský smrk. Určitě je vhodné volit i povrchovou úpravu termwood.

Doplňky do sauny

Zdroj obrázku: finskasauna.cz

Spousta zajímavých doplňků

Není od věci zvolit i zajímavé saunové doplňky. Právě ony totiž dokonale oživí interiér. Jeho nedílnou součástí musí být zejména teploměry a vlhkoměry napovídající o celkové délce sapovacího cyklu. Z další doplňků jmenujme ještě třeba masážní kameny, hodiny nebo vědra s naběračkami a mnohé další. Výběr veškerého materiálu a doplňků je na zmiňovaném webu obrovské množství a výroba atypické sauny se tak stane hračkou.

Zdroj náhledového obrázku: finskasauna.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *