Povlečení5

Dobré povlečení zajistí tvrdý spánek a dobrou náladu po ránu!

Zvoní vám budík nepříjemně brzy? Každé ráno se přemlouváte k tomu vstát z vyhřáté postele? V takovém případě je jasné, že nebudete oplývat energií a dobrou náladou? Zkuste naše tipy, jenž vám ranní nepříjemnou rutinu zpříjemní.

Co tedy dělat pro přirozený úsměv po ránu?

Vstát po prvním zvonění budíku

Je lákavé posunout budík ještě o deset minut a nechat si dozdát sladký sen nebo si ještě chvíli užívat měkké prostěradlo jersey. Ovšem toto prodlužování neprospívá zdraví a činí organismus více unaveným. Přerušení spánku stejně nezastavíte, proto vstaňte už po prvním zvonění.

Povlečení2

Světlem k probuzení

Vstáváte-li ještě za tmy, pak si ihned po probuzení rozsviťte, ideálně LED světlo, které je nejpodobnější tomu přirozenému. Váše tělo tak bude mít pocit, že je den a organismus se tak lépe probudí.

Ustelte si

Jak odolat chuti ulehnout zpět do vyhřátého povlečení? Jednoduše si postel ihned ustelte, a pokud nemáte náladu na pečlivé stlaní, použijte krepové povlečení, které nevypadá nikdy zmačkaně!

Povlečení4

Rozpohybujte obličejové svaly

Těžko se po ránu smát, když máte celý obličej i čelist zatuhlé. Rozpohybujte mimické svaly kousáním dobré snídaně. Může jít ‘’obyčejné’’ jablko nebo vajíčka natvrdo, které navíc dodají důležité proteiny, jenž vyvolávají v mozku pocit štěstí.

Nezapomeňte ani na silnou kávu či čaj a kousek hořké čokolády. Vše dohromady vás nakopne, probudí a rozveselí zároveň!

Povlečení6

Mít po ránu dobrou náladu? To lze jen těžko pokud se nevyspíte!

Má-li být dobrá nálada a energie součástí vašeho ráno, je třeba, abyste se vyspali tak říkajíc do růžova. Kupte si flanelové povlečení v akci a studené nohy vás už budit nebudou!

Jakou ranní rutinu máte vy? Sršíte energií a dobrou náladou, nebo jste bručouni, které není radno obtěžovat?

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *