Polévka

Digitální polévkovač do vaší kuchyně

Součástí každého jídelníčku jsou polévky. Jsou totiž výživné, vydatné s obsahem řady vitamínů, minerálů i vlákniny. Jejich příprava může být ještě o něco jednodušší a rychlejší, a to s digitálním polévkovačem. Takový polévkovač uvaří polévky a další pokrmy za vás.

Chytrý spotřebič

Polévkovač s objemem až 1,6 litru připraví polévku pro 4 osoby. Vyroben bývá z nerez oceli a uvnitř je vybaven mixovací čepelí, která i díky svému speciálnímu designu odvádí skvělý výkon a je až 12x odolnější vůči otupení. Díky tomu tělesu na mixování, dokáže polévkovač rychle připravit nejrůznější pokrmy o různé konzistenci i hustotě. Připravit si tak můžete hustou polévku, jemný krém i ovocný koktejl. Na displeji si totiž vyberete jednu z pěti funkcí, která vám zaručí dokonalý výsledek. Dokonce si můžete orestovat i zeleninu nebo slaninu na přípravu polévky.

Úspora času

Polévky, soté nebo koktejly si můžete připravit s časovou úsporou. Všechny ingredience stačí pouze očistit, nakrájet a dát do hrnce. Polévkovač pak v hrnci vše sám uvaří a rozmixuje na vámi požadovanou konzistenci. Polévka bude uvařena za 20 minut a koktejl z ovoce dokonce za minuty 2. Ve chvíli, kdy bude pokrm připraven vás zvukovým signálem polévkovač upozorní, takže nebudete muset nic hlídat ani se o nic starat. Co se týká údržby, ta je velmi snadná. Vnitřek polévkovače je potažen teflonovým povlakem, takže jej stačí jen umýt mýdlovou teplou vodou.

Vydatná kaše pro děti

Taková příprava výživné kaše pro děti zabere nějaký ten čas. Spousta lidí se proto raději uchýlí k instantním směsím. Ty se, ale často svým složením plnohodnotným kaším nevyrovnají. Existuje však řešení, a to naprosto jednoduché. Polévkovač vám kromě polévek, omáček a koktejlů vytvoří i kaši. Domácí kaše tak bude čerstvá a výživná, budete navíc vědět, jaké ingredience do ní dáváte. A díky velkému objemu můžete kaše vytvořit i více a uchovat ji v ledničce.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

K pohodovému bydlení nepotřebujete luxus. Stačí být jen spokojený. Třeba s málem. Zajímavosti z této oblasti vám ráda představím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *