Digestoř FABER

Digestoře FABER: Funkční a designově originální součást vaší kuchyně

Příprava pokrmů je radost. Alespoň v případě, že máte stylovou a funkční kuchyni. Její nedílnou součástí musí být nejenom kuchyňská linka a nejrůznější spotřebiče, ale také digestoř. Jak jinak byste se zbavovali vodních par a pachů, které se uvolňují při vaření? Výběr digestoří je dnes maximálně pestrý. Ne všechny ovšem dokážou nabídnout vysokou kvalitu v kombinaci s funkčností a dokonalým designem. Právě proto se zaměříme na digestoře FABER. Všechny zmiňované parametry totiž plní do posledního detailu.

Digestoř FABER

Tradiční výrobce digestoří

Italská společnost FABER není na trhu rozhodně žádným nováčkem. Úspěšně působí již od šedesátých let. První odsavač par této značky byl představen Abramem Galassim již v roce 1958. Vyroben byl z plexiskla a získal řadu nejrůznějších cen. Zmiňovaná společnost si jako první uvědomila, že digestoř nemusí být pouhým spotřebičem, ale může splňovat i nejpřísnější designová kritéria. Důkazem vysoké kvality a neotřelého vzhledu, jimiž se klasické i vestavné digestoře FABER mohou pochlubit, budiž i certifikace ISO 9001, již společnost získala v roce 1995.

Inovativní funkce a stylové provedení

Recirkulační i komínové digestoře FABER dokážou nabídnout spousty inovativních funkcí. Začít bychom mohli termínem Easy Cube, který představuje naprosto jednoduchou instalaci zařízení ve vaší kuchyni. Jednotlivé modely disponují i víceúrovňovým osvětlením, díky němuž na práci mnohem lépe uvidíte. Vše je samozřejmě v režii LED technologie. Dále jmenujme ještě intenzivní odsávání, které dokáže vyhnat z interiéru i silné pachy. Po 10 minutách od aktivace se přístroj vrátí do standardního režimu. Upozorníme i na Remote Blower, tedy vyjmutí motoru digestoře mimo její tělo. Zajímavé jsou i funkce spořící energii, dálkové ovládání či minimalizace hluku při provozu další.

Vestavná digestoř FABER

Vyberte si sami dle vlastních představ

Ať už potřebujete jakýkoli typ odsavače par, určitě si vyberete na faber-eshop.cz. Velmi oblíbené jsou například ostrůvkové odsavače FABER. Pokud si nebudete vědět s čímkoli rady, máte možnost konzultací s odborníkem. Na veškeré odsavače par se navíc vztahuje doprava zdarma.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *