sprchová hlavice

Co nabízí sprchová masážní hlavice

Koupě kvalitní sprchy je určitě nedílnou součástí nákupu vybavení do koupelny. V současné době je možné koupit do sprchy skutečně zajímavé vybavení se vším všudy. Vše se odvíjí pouze na finančních možnostech konkrétního majitele nemovitosti a také na to, po jakém materiálu či vybavení sáhne. Naším dnešním tipem jsou masážní sprchové hlavice. Ty se dnes prodávají v celé řadě variant a určitě stojí zato podívat se na některé podrobněji. Zcela jistě pak dojdete k závěru, že se může jednat o netradiční a zajímavé zpestření vybavení koupelny.

Vestavěný masážní sprchový pult

Jestliže nebudete chtít na vaší koupelně šetřit peníze, pak se vyplatí kvalitní hlavová sprcha, která bude součástí velkého integrovaného masážního pultu. Díky existenci tohoto pultu bude vaše koupelna vypadat hned jinak. Masážní trysky dokážou doslova divy. Na tento pult je ale zapotřebí myslet ještě předtím, než se rozhodnete pro samotnou stavbu koupelny. Sprchová hlavice musí jít pod omítku. Ostatně již na jejím balení bude napsáno, že podmítková sprcha patří ihned na zeď před omítáním.

Klasická masážní sprchová hlavice

Jestliže chcete mít ve sprchovém koutu masážní sprchovou hlavici, pak si ji můžete klidně namontovat i poté, co je již sprcha hotová. Stačí pouze vyměnit samotnou hlavici. Ta ale určitě nebude masážní v pravém slova smyslu, jelikož nabídne pouze několik funkcí regulace proudu samotné vody. Sprchová hlavice ale může fungovat jako příjemné zpestření koupele.

Pozor na dostatečný tlak vody

Při výběru sprchové hlavice je zapotřebí především dbát na to, abyste měli doma dostatečný tlak vody. Pokud tomu tak není, bude zapotřebí ještě služeb čerpadla anebo velkého zásobníku na vodu s vhodným spádem. V některých domácnostech se bez takovýchto opatření nevyplatí do velké sprchové masážní hlavice investovat finanční prostředky.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *