Cítíte se doma sami: Užijte si umělé vagíny nebo masturbátoru

Umělá vagína

Když je člověk doma sám, rozhodně si rád užije ticha a odpočine si. Přespřílišná samota ale určitě není nic moc příjemného a každý z nás by rád zažil nějaké to vzrušení. Ideální je samozřejmě partner nebo partnerka. Když ale nikoho nemáte, určitě nemusíte zoufat. Stačí si pouze pořídit kvalitní hračky pro dospělé, které vám v mnoha ohledech zlepší náladu. My se v následujících řádcích zaměříme především na umělé vagíny a masturbátory.

Umělé vagíny jsou dnes takřka stejné jako reálné

Jestliže chcete mít doma pomůcku, která nebude nijak výrazně prostorově náročná, vyplatí se vsadit na umělé vagíny. Ty se vyznačují skvělou imitací lidského těla a kompaktními rozměry. Není problém volit třeba i takový našpulený zadeček. Alternativ je poměrně hodně. Výroba umělé vagíny je dnes na velmi vysoké úrovni. Dokonale připomíná lidskou pokožku. Pokud navíc obsahuje vibrační patrony, není co řešit.

Umělá vagínaFoto: Erosstar

Masturbátor? Proč ne?

Rádi byste spíše malou erotickou hračku, kterou si můžete schovat třeba do zásuvky? Pak zvolte nějaké zajímavé masturbátory pro muže. I takto malé pomůcky dokážou nabídnout maximální vzrušení spojené s vyvrcholením. Povrch produktů je velmi detailně zpracován včetně tvaru a stydkých pysků. A co takový materiál? Třeba maximálně jemný silikon SuperSkin stojí za to.

Sázka na realistická torza se vyplatí

Možná byste chtěli zažít ještě trochu bližší pocit ženy. Tím pádem jsou pro vás přímo určená realistická torza. Ta se mimo jiné vyznačují také velmi pevným poprsím a úzkou vagínou se stehny. Když se navíc celé torzo zahřeje na tělesnou teplotu, můžete si být jistí vcelku realistickým zážitkem se vším všudy. Zažijete s ním vášnivou noc, na kterou budete dlouho vzpomínat. Navíc si ji budete moci kdykoli zopakovat, což vás jistě potěší také.

Náhledové foto: Erosstar

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.