Chcete rychle, spolehlivě a levně zateplit vaši střechu? Vsaďte na moderní foukanou izolaci

rekonstrukce

Vlastnictví útulného a bezpečného domova je snem každého člověka. Pokud však chcete dosáhnout takového cíle, čeká na vás pestrá spousta nejrůznějších činností, které nesmíte v žádném případě podcenit. To platí jak pro základy, podlahy, stěny, okna i dveře, tak samozřejmě i pro korunu celého projektu. Jak na to?

Zapomeňte na klasické desky

Většina z vás má nejspíše alespoň minimální představu o klasické metodě izolace domu, jíž jsou staré a známé polystyrenové desky. Ty jsou v dnešní době stále častěji nahrazovány mnohem šikovnější a výhodnější metodou foukané izolace, kdy médiem je skelná minerální vata. Není se čemu divit, jelikož foukaná izolace s sebou přináší mnoho zajímavých benefitů.

Nejpodstatnější výhodou je vytvoření stoprocentního krytí bez vzniku jakýchkoliv mezer a tepelných mostů. Zároveň se minerální izolace chlubí schopností dostat se i na složitě přístupná místa, kam byste klasické desky v žádném případě nedostali. Za zmínku stojí zajisté i rychlost, protože profesionálové zvládnou celou půdu zateplit během pouhých pár hodin.

Na koho se obrátit?

Stále rostoucí popularita foukané izolace zapříčinila, že se na danou oblast začala v posledních době specializovat spousta menších i větších firem. Ne každá však provádí svou práci poctivě, a tak je nutné si dávat při výběru pečlivý pozor.

Dobrým příkladem jde třeba společnost ABD Izospol, jež se ve svém odvětví pohybuje již dlouhých dvacet let. Na jejích internetových stránkách pod odkazem www.izospolpolna.cz naleznete základní informace, díky kterým se snadno rozhodnete, zdali je tato tepelná izolace správnou cestou pro vás. V případě zájmu si můžete domluvit nezávaznou úvodní konzultaci zdarma nebo se na cokoliv zeptat těchto odborníků.

Náhledové foto: Pixabay

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.