Les zalitý sluncem

Chcete oživit interiér? Máme pro vás několik tipů na 3D fototapety a obrazy

Uvažujete o elegantním, rychlém a efektivním zvelebení vaší domácnosti? Pak se nebojte vsadit na 3D fototapety či obrazy. Vždyť právě jejich pořízení dnes zabere minimum času a o instalaci se dá hovořit úplně stejně. Počítat byste měli s tím, že se jedná o poměrně ekonomickou záležitost, takže vaše peněženka nijak extrémně neutrpí. Jestliže si lámete hlavu s nějakými zajímavými motivy, jste na správném místě. My vám některé doporučíme a samozřejmě nezapomeneme upozornit ani na prodejce tohoto sortimentu.

Moře vlčích máků

Naším prvním tipem je dvojdílný obraz znázorňující vlčí máky. Tyto tradiční polní rostliny dokážou vytvořit v jakémkoli interiéru příjemnou atmosféru. Člověk si vzpomene na procházku mezi poli a pohodu, již může zažít.Vlčí máky

Zdroj obrázku: modales-shop.cz

Stírací zlatá mapa na korkové desce

Milujete cestování a rádi byste si připomněli místa, která jste navštívili? Jasně, proč ne? Učinit tak můžete naprosto originálním způsobem. Stačí si koupit stírací zlatou mapu na korkové desce. Pod zdravotně nezávadným abrazivním lakem se ukrývají důmyslně zaznamenané geografické detaily. Uvidíte mimo jiné také tvarů půdy či oceánů. Vybrat si lze mapy třeba také s anglickými nebo německými názvy.

Stírací mapa

Zdroj obrázku: modales-shop.cz

Kouzelný lesní úsvit

Zelená barva lesního porostu kontrastující s pronikavým svitem slunce vytváří zajímavou kompozici hodící se nejen do obývacího pokoje. Spousta odstínů zelené vypadá náramně. Ostatně i sytě zelený porost v lese dá celkovému vzhledu scenérie jedinečný punc.

Les zalitý sluncem

Zdroj obrázku: modales-shop.cz

Vyberte si obrazy a 3d fototapety vysoké kvality online

Není nic jednoduššího. Stačí se podívat do pestré nabídky společnosti Modales. Na modales-shop.cz je k dispozici spousta různých obrazů a fototapet. Vyznačují se především vysokou kvalitou, barvy a rámy, jež jsou ekologické a zdravotně nezávadné a s jednoduchým systémem pro uchycení na stěnu. Gramáž polytexu činí u obrazů 360 g/m2, takže si můžete být jistí jejich pevností i odolností. A údržba plochy obrazu? Nic jednoduššího, stačit vám bude jen navlhčený hadřík.

Zdroj náhledového obrázku: modales-shop.cz

Sdílet

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *