Povlak na polštářek

Bytový textil: Několik tipů na dokonalé oživení interiéru

Stylový moderní interiér je snem mnohých z nás. Pouhá výmalba a pořízení žaluzií ale správnou útulnou a originální atmosféru nevytvoří. Vsadit byste měli na bytový textil. Právě nejrůznější textilní doplňky dotváří konkrétní prostředí a dodají mu jakousi osobitou tvář. A není se čemu divit. Uvažujete o vybavení vaší domácnosti nějakým bytovým textilem? Jste na správném místě. Dáme vám hned několik tipů a samozřejmě také poukážeme na známého prodejce tohoto sortimentu.

Záclony ve spoustě podob

Mezi tradiční bytový textil se řadí bezesporu záclony. Dnes se standardně prodávají v metrážové podobě. Vybrat si lze jak z klasických, tak i z nejrůznějších moderních vzorů. Z hlediska obliby jsou v čele především krajkové záclony. Jinak jsou poměrně známé a často kupované také žakárové a vyšívané variace. A co třeba takový dětský pokoj? Ten si zaslouží záclony s vyobrazením dětských pohádkových postaviček. Vzhledově jistě zaujmou nejednoho kluka či holku.

Dětské záclonyDětské záclony: Zdroj náhledového obrázku bytema.cz

Elegantní podsedáky na židle

Komfort sezení je bezesporu velmi důležitý. Na trhu existuje spousta krásných židlí, které ho jistě nabídnou. Vy ale můžete všechno dokonale vylepšit tak, že si pořídíte elegantní podsedáky.

Dekorační polštáře různých podob

Ne vždy musí mít polštář v interiéru nějakou funkci. Výbornou volbu představují například dekorační polštářky. Právě ony se dají umístit kamkoli do interiéru a budou sloužit jako ideální doplnění sedací soupravy, křesla nebo jiného nábytku. Na výběr je takovýchto polštářků spousta. V podstatě si pořídíte bílé polštářky různých velikostí a na ně poté povlaky na polštářky se zajímavými motivy. Z nabídky společnosti Bytema je možné vybrat třeba také gobelínové polštářky. Ty jsou naprosto originální a lákavé. Portfolio této firmy je široké a zahrnuje veškerý bytový textil. Jmenovat bychom mohli třeba také povlečení, přikrývky, ubrusy, koberce a mnoho jiného.

Gobelínový polštářekGobelínový polštářek: Zdroj obrázku bytema.cz

Povlak na polštářek: Zdroj náhledového obrázku bytema.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *