Rezidence 2 věže

Bydlení v Praze 9: Rezidence 2 věže

Život v Praze je maximálně pohodlný z hlediska dostupnosti zaměstnání a také z pohledu možností, které jinak hlavní město nabízí. Pokud se momentálně i vy poohlížíte po bytu nebo po rodinném domku, máte jedinečnou šanci jej najít, a to v několika čtvrtích. Výbornou volbou je především Praha 9. Právě zde se nachází i rezidence nazvaná 2 věže. Jedná se o skvělý tip pro pohodlné bydlení se vším všudy. Buďme tedy konkrétnější a podívejme se na tuto rezidenci pod drobnohledem.

Luxusní byty se vším všudy

Rezidence 2 věže se řadí mezi nové developerské projekty, které nabízejí nadstandardní bydlení. Jedná se, jak již sám název napovídá, o dva luxusní zcela originálně architektonicky řešené objekty. Bytové domy disponují celkem 8 podlažími, vyznačujícími se osobitou architekturou a originálními stavebními materiály. Vybrat si můžete z celkem 14 bytových jednotek. V každém patře najdete jednu jedinou, což zajistí dokonalé soukromí a luxus, který si budete moci dopřát.

Dokonalé vybavení rezidence

Nedílnou součástí rezidence je pochopitelně výtah. V interiéru se nachází velké množství prosklených prostor, takže jsou celé vnitřní prostory dokonale prosvětleny, což ostatní novostavby Praha 5 v takové míře nabídnout nedokážou. Oba domy jsou důmyslně propojeny podzemním podlažím. Najdete v něm parkovací místa a také sklepní kóje, kde si mohou nájemníci uložit nejrůznější svoje věci. Pokud chcete mezonetový byt, najdete jej v horních patrech rezidence.

Bydlení v Letňanech

Krásné moderní byty Praha 9 v této rezidenci ale nejsou hlavním lákadlem. Samotné Letňany totiž představují skvělou lokalitu pro bydlení. Na procházky můžete vyrazit do zdejšího lesoparku a využít můžete hned několika nákupních center. Zapomenout Nelzoni na vzdělávací zařízení a kulturní střediska.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *