Bezdrátové domovní zvonky do zásuvky

Jestliže nechcete, aby se k vám domů návštěvy doslova vkrádaly, měli byste zauvažovat o koupi kvalitního zvonku. V současnosti máte situaci do jisté míry zjednodušenou, jelikož existují kvalitní moderní bezdrátové zvonky. Na rozdíl od minulosti tak nemusíte počítat se žádnými kabely, které by nutně měly vést ke vstupním dveřím či k brance. Určitě není od věci vybrat si takový bezdrátový zvonek, který bude vysoce kvalitní. Pokusme se tedy upozornit na veškeré aspekty týkající se jeho výběru.

Klasický zvonek

Jestliže nechcete do zvonku investovat nějaké přehnané finanční částky, vystačí vám i zcela obyčejné modely. Ty se dají koupit ve značkovém či neznačkovém provedení. Některé dokonce mají i různí obchodníci mimo síť prodejen s elektro sortimentem. Koupit je možné tento typ zvonku klidně i za několik málo desítek korun. Raději se ale vyplatí sáhnout po opravdu kvalitním zboží značkového charakteru, které vydrží dlouho dobu a nabízí i možnost tlumení zvuku či výběru většího množství melodií.

Zvonek s kamerou

Pokud si chcete pořídit bezdrátový zvonek, většinou počítejte s tím, že v nabídce prodejců budou základní modely, jejichž součástí nebude kamera. Nejmodernější domovní bezdrátový zvonek do zásuvky sice kameru obsahovat může, nicméně jeho cena se vyšplhá na několik tisíc korun. U menších plotů navíc kamery není zapotřebí. I oknem totiž uvidíte, kdo se za plotem nachází. I u modelů s kamerami je třeba volit takové, které mají kamery s vysokým rozlišením. Jinak toho přímo doma na obrazovce moc neuvidíte.

Napojení na alarm

Domovní zvonek může být v některých případech napojen i na alarm, nicméně většinou se jedná o klasické drátové zvonky. U bezdrátové varianty se s tímto napojením spíše nepočítá. Ostatně i tak se nejedná o zrovna optimální záležitost.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *