Bambusové prostěradlo

Bambusová prostěradla kombinují komfort a eleganci

Pohodlné a ničím nerušené spaní nebo jen odpočinek zajistí jak kvalitní postel s matrací, tak i vhodné prostěradlo. Jestliže se momentálně rozhodujete, jaký typ byste měli koupit, jste na správném místě. Soustředíme se totiž na bambusová prostěradla, jež představují z pohledu délky využívání novinku. Používat se začala až od konce 20. století, což třeba o bavlně a jiných materiálech říct nelze. Výhod nabízí spousty. Popišme si je tedy mnohem podrobněji.

Fenomén bambus

V současnosti si bambus nachází své místo v domácnosti prakticky kdekoli. Typické jsou zejména dekorační předměty, jichž je základem. Pokud ale zabrousíme do koupelny, s největší pravděpodobností narazíme na bambusové osušky vyznačující se maximální jemností doteku. Bambus obsahuje přirozenou složku „Bamboo Khun“, která se podílí na rezistenci vůči plísním, kvasinkám a dalším nepříjemným záležitostem. Moderní bambusová prostěradla této výhody jednoznačně využívají.

Bambus

Zdroj obrázku: rodinnebaleni.cz

Alergici si mnou ruce

U mnohých z nás se projevují nejrůznější alergie. Mít jakékoli prostěradlo je tedy pro spousty lidí nemyslitelné. U oblíbených bambusových jersey prostěradel budete mít jistotu pohodového odpočinku i v případě, že máte alergie. I když se nadměrně potíte, vaše obavy ze vzniku a udržování kvasinek jsou liché. Vynikající jsou i termoregulační vlastnosti tohoto materiálu. V létě vás bude prostěradlo efektivně chladit a v zimě naopak zahřeje.

Bambusové prostěradlo

Zdroj obrázku: rodinnebaleni.cz

Na vzhledu stoprocentně záleží

Do ložnice určitě návštěvy každý den nezvete, nicméně na design si pravděpodobně potrpíte. S bambusovými froté prostěradly se trefíte do černého. Vybírat si totiž budete moci ze spousty barevných odstínů přesně podle ladění vaší ložnice. Je v podstatě pouze na vás, jak všechno designově vyřešíte. Ať se vám líbí jakékoli bambusové prostěradlo, najdete jej v eshopu Rodinnebaleni.cz.

Zdroj náhledového obrázku: rodinnebaleni.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *