4Blok noc

Aktuální nabídka bytů v Praze 10

Aktuální nabídka bytů v Praze je poměrně pestrá. Vybírat si tak lze nejrůznější rezidence a bytové domy po celém hlavním městě. My se budeme soustředit v následujících řádcích na byty v Praze 10. Právě tady se nachází hned několik developerských projektů slibujících pohodlné a klidné bydlení nedaleko centra Prahy. Buďme tedy konkrétnější a několik z nich si uveďme.

Skvostné developerské projekty

V současné době developeři v Praze nabízejí hned několik projektů, které určitě stojí za to. Praha 10 není žádnou výjimkou. Rozlohou 19 km2 není nijak obrovská, nicméně spojuje několik významných území. Jmenovat bychom mohli namátkou třeba Vršovice, Dolní Měcholupy, Strašnice či Uhříněves a mnohé další části. Konkrétně bychom měli zmínit byty v rámci projektů, jako jsou třeba Ecocity Uhříněves I anebo residence Nad Přehradou a mnohé další. Skvělou volbou je i residence 4Blok.

4Blok

Novostavba Nad Přehradou

Vynikající možnosti nabízí residence Nad Přehradou. Moderní byty Praha 10, které jsou její součástí, vypadají skvěle. Vybírat lze bytové jednotky z různých bloků, které byly postaveny v rámci několika etap výstavby. Samozřejmostí je u bytů mimo jiné také garážové stání a terasy. Volit lze z celkem 48 zcela nových bytů o nejrůznějších dispozicích. Záleží samozřejmě na tom, jak velký byt potřebujete.

Novostavba 4Blok

Jak zmiňované byty Praha Hostivař v rámci novostavby Nad Přehradou, tak i byty v residenci 4Blok jsou vynikající. Právě 4Blok představuje architektonicky zajímavou stavbu s výtahem. Nabízí mimo jiné i podzemní parkoviště či terasy. Klidná lokalita vám bude odměnou za vaši dobrou volbu. Do centra Prahy to přitom budete mít kousek. V residenci 4Blok j k dispozici celkem 210 bytových jednotek o různých dispozicích. Nejprostornější nabízí plochu 160,76 m2.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *