Fototapeta

5 tipů na moderní 3D fototapety na zeď

Chtěli byste nějak oživit interiér vašeho bytu či domu a nehodláte do proměny investovat nijak horentní sumy? Vsaďte na moderní fototapety. Ač se to nezdá, mnohé umí vytvořit i ze zdánlivě nutného prostoru živé místo, kde se budete cítit maximálně příjemně. Naším tipem jsou konkrétně 3D tapety. Právě ony stojí za vznikem unikátních 3D iluzí, jež vizuálně neskutečně promění jakoukoli místnost. Pokud netušíte, jaký motivy byste měli volit, jste na správném místě. My totiž na celkem 5 poutavých variací upozorníme a nezapomeneme uvést ani prodejce.

Fototapeta 3D cihlová zeď

Naším prvním tipem je pořízení fototapety 3D cihlová zeď. Jedná se o elegantní variaci vhodnou třeba do obývacího pokoje. Červená barva vystupující z bílé stěny vytvoří abstrakci, pod níž si lze představit leccos. Už jenom barevný kontrast je poměrně výrazný a pokoj dokáže zajímavě zpestřit.

Fototapeta 3D cihlová zeď

Zdroj obrázku: tapetuju.cz

Fototapeta lesní říčka

Příroda je všemocnou čarodějkou! Stačí se podívat na mnohé scenérie lesní krajiny. Výbornou volbou je také fototapeta lesní říčka. Ta znázorňuje řeku v kombinaci s listnatým lesem, kterým prostupuje sluneční světlo.

Fototapeta lesní říčka

Zdroj obrázku: tapetuju.cz

Pohled z jiného světa

Vzhled naší planety fascinuje spousty lidí už odedávna. Pohled z jiného světa je právě zajímavým zpracováním zachycení Země odjinud. Pohled na takovouto scenérii nezklame jak v obývacím pokoji, tak i v jiných místnostech.

Pohled z jiného světa

Zdroj obrázku: tapetuju.cz

3D tapeta fialové koule

Raději byste nějakou unikátní abstrakci? Pak se nebojte třeba 3D tapety znázorňující velké fialové koule. Místnost perfektně projasní a vytvoří z ní zcela unikátní prostor.

Tapeta 3D fialové koule

Zdroj obrázku: tapetuju.cz

3D tapeta bludiště

Fascinuje vás bludiště a samotné cesty, které někam vedou? Pak vsaďte na 3D tapetu znázorňující bludiště v bílé barvě. Bludiště je kombinováno s koulemi stejné barvy.

3D tapeta bludiště

Líbí se vám některá z uvedených fototapet nebo byste se po některých jiných rádi podívali?

Stačí navštívit eshop Tapetuju.cz a jistě si vyberete!

Zdroj náhledového obrázku: tapetuju.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *