Hrnec LAVA

5 důvodů pro pořízení kvalitních litinových hrnců

Pořízení kvalitních hrnců je jakousi povinností každé domácnosti a samozřejmě nejrůznějších gastronomických provozů. Pokud uvažujete aktuálně o nákupu nové sady, případně jen několika kusů také, jste na správné adrese. My se totiž zaměříme na kvalitní masivní smaltované litinové hrnce LAVA. Uvedeme si hned 5 důvodů, proč se vyplatí jejich pořízení.

1. Sázka na přírodu a zdraví

Litinové hrnce představují jakousi jistotu. Vždyť jsou prověřené spoustou generací lidí, které je používaly zcela běžně. Dnes se k nim opět domácnosti začaly vracet. Dříve se spíše hovořilo o smaltovaných hrncích, v současnosti je modernější termín litinové hrnce. V každém případě hovoříme o modelech vyrobených z čistě přírodního materiálu, který je přirozený a dokáže potraviny připravovat zdravě a pohodlně.

2. Spousta variací hrnců a bohaté příslušenství

Potřebujete velký hrnec, nebo jen malý rendlík pro ohřátí jedné porce jídla? To je prakticky úplně jedno. Vybrat si lze ze spousty variací. K dispozici jsou hrnce o objemu 5 litrů, ale klidně i provedení s dvojnásobným objemem. Moc hezky působí i miniaturní hrnce, v nichž je přímo jídlo servírováno.

Hrnec LAVA

Zdroj obrázku: mlsnyhrnec.cz

3. Multifunkční využití se vším všudy

Potřebujete v hrnci něco připravit a následně pokrm zapéct? Žádný problém. Hrnec můžete bez problémů dát i do trouby a péct pokrm na požadovanou teplotu. Odpadne vám též hledání správného varné desky či sporáku. Litinové hrnce se hodí na klasickou sklokeramiku, plyn i indukci.

Hrnec LAVA

Zdroj obrázku: mlsnyhrnec.cz

4. Elegantní design

Vzhledově rozhodně nezklamou! K dispozici jsou jak kulaté, tak i oválné hrnce. Stejně tak není problém na rozdíl třeba od nerezu vybírat i barevné odstíny. Vínová, zelená, modrá… je to jen na vás.

Hrnec LAVA

Zdroj obrázku: mlsnyhrnec.cz

5. Maximální odolnost

Pády na zem, případně jiné nepříjemnosti vás nemusí vyvést z míry. Litinové hrnce jsou natolik odolné, že se jim nic nestane.

A kde si tyto elegantní a masivní hrnce zakoupit? Podívejte se do nabídky eshopu MlsnýHrnec.cz na značkové litinové hrnce LAVA.

Zdroj náhledového obrázku: mlsnyhrnec.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *