3D obklady

3D obklady interiérů: Sázka na originalitu a kvalitu

Rádi byste dali vašemu interiéru punc originality? Aby ne, každý z nás by chtěl mít bydlení podle svých představ, které se bude líbit nejen jemu samotnému, ale i příchozím. Alternativ výzdoby vnitřních prostor je hodně, nicméně jakousi přirozenou a designově hodně povedenou záležitost představují 3D obklady vyrobené ze dřeva. Právě ony nabízejí spousty předností. Jakých? Kam všude je lze instalovat a kde je seženete za výhodnou cenu ve vysoké kvalitě? Na všechny tyto otázky odpovíme v následujících řádcích.

Přirozená originální výzdoba

Moderní 3D obklad z dubového masivu dokáže v pozitivním slova smyslu elegantně změnit ráz jakékoli místnosti. Dřevo je přírodním materiálem, který působí přirozeně. Přesto jej lze použít v poměrně neobvyklých variacích. Při správném nasvětlení navíc uvidíte značně neobvyklé obrazce. Hra světla a stínu je kouzelná a jedinečná. Nemusíte se tedy bát, že by 3D dřevěný obklad působil fádně a zašle.

3D obklady3D obklady: Zdroj náhledového obrázku 3D-obklady.cz

Kam všude se hodí 3D dřevěné obklady?

Je prakticky úplně jedno, do jaké místnosti si 3D obklady nainstalujete. Moc hezké jsou například na stěnách okolo schodiště. Své místo si ale najdou také v halách, pracovnách, ložnicích nebo v dětských či obývacích pokojích. A co takové reprezentační prostory ve firmách? Poměrně oblíbenou volbou jsou obklady za kuchyňskou linku. Právě tady se dřevěné obklady náramně hodí třeba za kuchyňskou linku jako jedinečné a originální plochy. Výjimkou nejsou ani moderní obklady do koupelny.

Vyberte si jednoduše online

Naším tipem je společnost 3D Dřevěné obklady Jiří Horák. Tato rodinná truhlářská firma působí úspěšně na trhu již od roku 2003. Vyrábí schody, schodiště a specializuje se samozřejmě také na 3D obklady. Vybrat si můžete ze spousty variací do jakékoli místnosti vašeho interiéru. Více najdete na www.3d-obklady.cz.

3D obklady: Zdroj náhledového obrázku 3D-obklady.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *