Bydlení na Moravě

3 tipy pro optimální městské bydlení na jihu Moravy

Uvažujete o nákupu nemovitosti a rádi byste vsadili na nějaký byt či domek na Moravě. Preferujete spíše velkoměsto? Není se čemu divit, jelikož bydlení jak v centru, tak na okraji těchto větších měst je optimální. Jednak budete mít k dispozici kompletní občanskou vybavenost a jednak také jednoduchý přístup do zaměstnání. My dáme v následujících řádcích hned 3 tipy na konkrétní města a lokality v nich. Konkrétně se zaměříme na Brno, Zlín a Valašské Meziříčí.

Elegantní bydlení v moravské metropoli

Brno patří z hlediska bydlení mezi velmi oblíbená města. Není se vůbec čemu divit. Vybrat si totiž lze z mnoha různých zajímavých lokalit. Život pod Špilberkem se spoustou možností trávení volného času určitě stojí za to. Naším tipem je konkrétně pronájem bytu 1+kk v Brně, a to třeba v Židenicích. Cenově se dostanete na nějakých 9 900 korun měsíčně, což není extra vysoký výdaj. Výbornou volbou je pronájem bytu 2+1 v Brně. Tady se cenově byt přímo ve středu města pohybuje kolem 13 000 korun. Cena je sice o něco vyšší, ale jste v centru a byt má větší dispozice.

Bydlení na Moravě

Zdroj obrázku: videobydleni.cz

Stylový Baťův Zlín

Ve městě obuvi také není problém sehnat různé druhy bydlení. Všudypřítomná zeleň ve Zlíně, ze které ční slavná Jednadvacítka, tedy sídlo krajského úřadu. Známé sídliště Jižní Svahy, Kudlov a tak dále. Jmenovat bychom mohli hned několik lokalit slibujících pohodové bydlení se vším všudy. Pronájem bytu ve Zlíně, který je dispozičně 1+1, vyjde kolem 7 500. Konkrétně se jedná o byt v ulici U Náhonu. Takový byt na Okružní o dispozici 2+1 vyjde na 12 000 měsíčně.

Raději byste do Valašského Meziříčí?

I toto moravské město stojí určitě za zvážení. Je jakousi vstupní branou do Beskyd a společenského vyžití tady najdete též dostatek. Nemovitosti a reality ve Valašském Meziříčí jsou k dispozici v mnoha podobách. A ceny bytů? Dispoziční řešení 3+1 seženete za něco málo pod 2 miliony korun.

Zdroj náhledového obrázku: videobydleni.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *