Matrace

3 tipy na kvalitní matrace

Dostatek spánku je pro každého z nás velmi důležitý. Musí se ovšem jednat o kvalitní a ničím nerušený relax. K tomu, abyste si ho mohli dopřát, budete potřebovat nejenom vhodnou postel, ale především tu nejlepší matraci. Na trhu se dnes nachází taštičkové, pěnové či zdravotní matrace. Vybrat si lze ale i mnohé jiné druhy. My se v následujících řádcích nebudeme soustředit na materiál, ale nabídneme tipy na 3 konkrétní matrace z eshopu matrace-matex.cz.

Pěnová matrace Enigma

Tato kvalitní matrace partnerského typu je vysoká 20 cm. Vyznačuje se rozdílnou tuhostí na obou svých stranách. Jejím základem jsou ortopedické jádro a celkem 7 ortopedických zón. Pěna Flexifoam® tvořící srdce samotného jádra je maximálně odolná a pružná. Zároveň se podílí na vysoké vzdušnosti samotného jádra. Nosnost u ní činí až 130 kg, přičemž se hodí i pro alergiky. Její výška navíc usnadní vstávání z postele. Uložit ji lze pohodlně na pevný i laťový rošt. Dodává se ve spoustě rozměrů.

Matrace Enigma

Sendvičová matrace Raketa Gold

Matrace Raketa Gold je charakteristická sendvičovou konstrukcí a vysoce jakostní pěnou Flexifoam®. Díky její konstrukci se můžete spolehnout na optimální uložení páteře. Nehrozí přeležení spojené s častým otáčením a rušením při samotném spánku. Druhou stranu matrace tvoří Visco pěna. Spolehnout se můžete na vysokou životnost, kvalitu a pohodlí pro uživatele. Vynikající je i snímatelný potah Rhombus složený ze dvou částí pro snadnou údržbu.

Matrace Raketa Gold

Matex X-Dura

Výrobce matrace Tropico nabízí model Matex X-Dura. Ten je typický především sedmizónovým anatomickým členěním s profilací CubeCare. Jeho součástí je také speciální pánevní výztuha. Výborné jsou i ramenní zóny schopné uvolnit rameno v momentu, kdy spíte na boku. Přeležení tak nehrozí. Typický je pro tuto matraci Matex i funkční potah Clarus vyznačující se maximálně odolnými polyesterovými vlákny.

Matex Xdura

Zaujala vás některá z matrací, anebo byste se raději podívali po jiných? Na adrese www.matrace-matex.cz jich najdete spousty.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *