Zakázková výroba bran a vrat

Brána

Jako majitelé nemovitosti ji jistě chcete mít dobře zabezpečenou. Kvalitní oplocení, skrz které se dá jen těžko přelézt, je samozřejmě základem. Zapomenout však nesmíte ani na vjezdovou bránu a vrata. Tyto komponenty lze v dnešní době objednat v mnoha verzích, a to včetně automatických systémů, díky nimž se na svůj pozemek dostanete snadno, a to bez nutnosti vylézat při příjezdu z auta. Vrata se pak samozřejmě uplatní také například v garáži.

Jaké jsou možnosti při výběru vrat a bran?

Výroba vrat a bran v současnosti nabízí hned několik variant. Klasické modely, u nichž je zapotřebí vykonat poměrně značné množství stavebních úprav, jsou přeci jen na ústupu. Dominovat začínají především samonosné brány, jejichž instalace je výrazně rychlejší a jednodušší. Pokud jde o vrata třeba ke garáži, máte možnost si vybírat výklopné, pojezdové, potažmo působivé sekční modely. Ať už jde o brány či vrata, lze je doplnit o elektrický pohon, což výrazně usnadní ovládání. Specializované firmy pak nabízejí dodávky bran a vrat spolu s různými vychytávkami, k nimž se řadí kupříkladu dálkové ovládání, pohybové senzory, čipy apod.

Brána

Foto: Kovovýroba Pokorný

Výrobce bran a vrat

Pakliže nevíte, na koho se obrátit, chcete-li si na pozemku nechat udělat kvalitní bránu či vrata, pak vězte, že v tuzemsku se již k tradičním výrobcům řadí společnost Zakázková kovovýroba Pokorný. Firma na trhu působí již od roku 2004, přičemž sídlí v Krahulově v okrese Třebíč. Její specializací není jen zakázková výroba bran a vrat všech možných druhů. Vyrábí a montuje také mříže, zábradlí, nejrůznější podstavce a nosníky, dále pak schodiště všech tvarů a velikostí, sloupy a sloupky. Zkrátka poskytuje komplexní služby v oblasti zámečnictví a služeb zakázkové kovovýroby. V neposlední řadě lze zmínit produkci, dodávku a montáž plotů a oplocení, a to na klíč, takže se po podpisu smlouvy prakticky už nemusíte o nic starat, pouze si vyčkáte na předání hotového díla. Detailní informace s možností vyplnění kontaktního formuláře, na jehož základě se vám ozve zástupce společnosti, naleznete na webu www.ploty-pokorny.cz.

Náhledové foto: Kovovýroba Pokorný

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.