Zajímavé tipy na luxusní byty v Praze

Bydlení v hlavním městě má celou řadu výhod, o čemž se ostatně přesvědčuje spousta lidí. Vynikající a moderní je dnes především bydlení na okraji Prahy. To přináší na jedné straně klid potřebný k pohodovému životu a na druhé straně minimální dojezdovou vzdálenost do pracoviště. Podívejme se tedy podrobněji na některé zajímavé možnosti bydlení nejen na okraji hlavního města. Určité lokality nabízejí skutečně luxusní bydlení se vším všudy, a to za solidní peníze.

Rezidence Klánovice

Hodně zajímavé možnosti bydlení nabízí developerský projekt Rezidence Klánovice. Ten je situován do oblasti obce Klánovice nacházející se ve východní části Prahy. Tato prestižní předměstská lokalita se vyznačuje skvělou dostupností z centra Prahy. Dostanete se sem za pouhých 20 minut. Projekt Rezidence Klánovice nabízí osobitě pojaté bytové domy, v nichž si lze vybrat byty od dispozice 1+kk až po 5+kk. Minimální výměr bytu činí 49,42 m2 a maximální 135,24 m2. Vybavení bytů je luxusní a k některým patří i balkón, terasa či venkovní zahrada. Okolí Klánovického lesa nabízí všudypřítomnou zeleň a pohodové bydlení.

Rezidence Klánovice

Rezidence Klánovice

Rezidence Podbaba

Pohodlné a příjemné bydlení nabízí i Rezidence Podbaba. Tento developerský projekt se nachází v Dejvicích. Díky svému osobitému stylu získala Rezidence Podbaba dokonce cenu odborné poroty ve známé soutěži Realitní projekt roku 2011. Tato luxusní rezidence na prodej nabízí byty o různých velikostech. K dispozici jsou nejmenší byty o velikosti 24 m2, ale i velké a prostorné byty o rozloze 183 m2. Tyto největší byty jsou dispozičně řešeny jako 6+kk. Samozřejmost jsou u všech bytů ty nejkvalitnější materiály použité na jejich stavbu a balkony či terasy. Veškeré občanská vybavenost i centrum Prahy jsou hned u této rezidence.

Rezidence Podbaba

Rezidence Podbaba

Palác Dlouhá

Jestliže potřebujete spojit obchodování a vlastní soukromý život, pak není lepší volby než Palác Dlouhá. Tato nemovitost nabízí luxusní byty v Praze, a to přímo s výhledem na Pražský hrad. Sedmipodlažní budova disponuje 46 bytovými jednotkami a 15 ateliéry. Z těch si lze vybrat od nejmenších o velikosti 53 m2 až po nejprostornější se 280 m2. Ve své novém bydlení budete moci na této adrese volit klidně i dispozice dle sebe, jelikož příčky mohou být postaveny dle vašich představ. Bydlení a podnikání tak spojíte doslova dokonale.

Palác Dlouhá
Palác Dlouhá

 

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *