Sídlo společnosti

Využijte výhodného pronájmu kanceláří v Praze

Kvalitní sídlo firmy je bezesporu velmi důležitým faktorem celého působení konkrétní společnosti. Pořídit si jej můžete prakticky kdekoli, nicméně ideální je samozřejmě nějaká prestižní lokalita. Ta se nachází logicky v některém z našich velkých měst. Ideální volbou je přitom Praha. Podívejme se tedy na opravdu zajímavé možnosti pronájmu kanceláří v Praze 5, které nabízí společnost Scott & Weber. Jedná se o pronájem kancelářských prostor v klasickém provedení se vším všudy a jednak o virtuální sídlo firmy, které si lze takto zařídit.

Scott& Weber

Zdroj obrázku: kancelare-praha5.cz

Dlouhodobý či denní pronájem

Řešení kancelářských prostor v Praze 5 může být jakékoli. Společnost Scott & Weber poskytuje jak dlouhodobý, tak i krátkodobý pronájem se vším všudy. Dlouhodobý pronájem kanceláří se vyznačuje především komplexní nabídkou plně vybavené kanceláře na delší dobu. K dispozici budete mít mimo jiné i relax zónu, kopírovací centrum a další nedílné součástí moderní kanceláře. Pokud potřebujete i denní pronájem, pak není problém a můžete si pronajmout u této společnosti kancelář na den, anebo na týden.

Prestižní Office centrum Anděl Park

Výbornou volbou mezi kancelářskými budovami je Office centrum Anděl Park. Tato budova je situována na začátek Radlické ulice. Najdete ji přesně v místě křižovatky Karla Engliše a pěší zóny přímo v centru Smíchova. Vybírat tady lze z celkem 45 plně vybavených kanceláří. Pokud potřebujete pouze možnost pronájmu zasedací místnosti, můžete se také spolehnout na budovu v Office centru Anděl Park.

Zasedací mistnost

Zdroj obrázku: kancelare-praha5.cz

Mnohdy postačí i virtuální kancelář…

V mnohých případech nechtějí mít podnikatelé a soukromé společnosti starosti s vedením fyzické kanceláře v Praze. V tomto případě postačí i pronájem virtuální kanceláře, který společnost Scott & Weber nabízí pochopitelně také. Vaše sídlo tak může být kdekoli a vy budete mít uvedenu prestižní adresu v Praze 5. Jinak v současné době byly otevřeny zcela nové kanceláře k pronájmu na Praze 4 (www.kancelare-praha4.cz). Využít je můžete jak v klasické, tak i ve virtuální podobě.

Zdroj náhledového obrázku: kancelare-praha5.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *