Vytvořte si pohodové letní posezení v zahradě: Party stan v hlavní roli

Party stan

Letní dny jsou jako stvořené pro setkávání s přáteli a rodinou pod širým nebem. Ať už jde o příjemné posezení či velkou oslavu, je třeba v zahradě připravit komfortní posezení. Nabízí se různé způsoby, jak vytvořit příjemnou oázu klidu, ve které budete s radostí trávit čas nejen v létě.

Univerzální řešení

Pokud máte rádi spontánní akce a čas od času si rádi pozvete hosty, může se hodit party stanparty stan. Ten lze velmi snadno skladovat, v případě potřeby ho přitom během chvilky rozložíte a připravíte posezení, kde budete chráněni před přímým sluncem i případným deštěm. Na výběr je z mnoha rozměrů i designů – zvládnete tak vybrat menší nenápadný stan, ale klidně i velký stan, do kterého se vejde spousta hostů.

Příprava na nezapomenutelnou akci

Party stany jsou velmi variabilní. Využít můžete pouze střechu, případně lze přidat libovolný počet stěn. Posezení tak zcela přizpůsobíte dané akci i počasí. Celkovou atmosféru pak ještě vylepšíte kreativní výzdobou. Na konstrukci stanu lze totiž připevnit v podstatě cokoli – světelné řetězy, vtipné dekorace a podobně. Přidat můžete gril, nápojový stánek a zařídit tak své vlastní venkovní bistro. Záleží pouze na vaší tvořivosti – z obyčejného stanu se může stát krásné útulné místo, které si hosté zamilují.

Praktické posezení

Stan je sice praktický, ale nelze ho mít na zahradě trvale. Pokud preferujete spíše stále posezení, vyplatí se investovat do zahradního domku a nábytku. Malé zahradní domkyzahradní domky se hodí jako sklad nářadí a různého vybavení. Ovšem najít můžete i větší stavby, které mají terasu. Lze tak prostor využít jako sklad, a přitom vytvořit i příjemné posezení. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli variantu, vždy ji můžete doplnit party stanem.

Vytvořte si vlastní komfortní útočiště, kde se budete setkávat s rodinou a přáteli. Nabízí se spousta možností, přizpůsobte svůj výběr zahradě a vytvořte tak jedinečnou oázu klidu.

Náhledové foto: Shutterstock

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.