nasdum.eu_byty_u_parku_nahledovy

Vysněné bydlení v Praze? Byty u parku překvapí dostupností i dispozicemi!

Toužíte po vlastním bytě v Praze, ale nemůžete najít ten pravý, který by vyhovoval po všech stránkách? Velmi zajímavý projekt se právě rodí v oblasti horního Žižkova u parku Židovské pece, kde pod taktovkou Metrostav Development vznikne rezidenční bydlení Byty u parku.

Projekt má oproti ostatním obdobným několik výhod. Předně je lokalita plně dostupná městskou hromadnou dopravou, bytové domy navazují na rozsáhlou zeleň a byty splňují vysoké standardy a uživatelské nároky. Stačí si vybrat z katalogu svůj vysněný byt!

272 bytů v 11 domech

Věřte, že je z čeho vybírat. Prodej bytů Praha 3 byl zahájen nedávno, proto je nabídka široká a zahrnuje celkem 11 domů s 272 byty o dispozičním řešení od 1+kk po 5+kk s obytnou plochou 142 m².

Zdroj obrázku: bytyuparku.navackove.cz

Není nic krásnějšího, než si po pracovním dnu sednout s šálkem kávy nebo sklenkou vína ven, proto většina bytů disponuje balkonem nebo lodžií, případně předzahrádkou v prvním nebo druhém nadzemním podlaží a terasou ve vrchních patrech. Některé byty mají dokonce zahrádku ze dvou stran s vchody ze dvou různých pokojů. Nadto domy díky architektonické koncepci nabízejí svým obyvatelům dostatek soukromí, což jistě každý ocení.

Klidná lokalita s množstvím zeleně

Pro klid už nemusíte jezdit daleko za Prahu a každý den kvůli tomu trávit hodiny v kolonách. Klid a zeleň totiž najdete také v metropoli. Třetí pražská čtvrť, kde se rezidenční projekt Byty u parku nachází, patří totiž mezi nejzelenější v metropoli. V okolí je množství parků a lesopark Vítkov, kde se nabízí volnočasové vyžití, aktivní odpočinek v podobě cyklistiky, jízdy na kolečkových bruslích, ale v parcích jsou také víceúčelová hřiště pro volejbal, fotbal nebo frisbee. Dětem jsou k dispozici dětská hřiště s herními prvky a pískovišti nebo dopravní hřiště. Posedět s přáteli můžete na piknikových místech, kde se může i grilovat.

Zdroj obrázku: bytyuparku.navackove.cz

V pulzující metropoli

Samozřejmě si můžete najít bydlení za městem nebo v dosahu metropole, ale Žižkov nabízí život, metropole naopak příležitosti k práci i studiu, ale i zábavu v době volna. V okolí bytových domů se nachází škola i školka pro děti, rodiče středoškoláků jistě ocení široký výběr středních škol a gymnázií, děti mohou následně pokračovat na vysoké škole, kterých je v Praze nepřeberně. Také Praha nabízí množství pracovních příležitostí, které jinde nenajdete. Navíc budete mít ze Žižkova všude blízko nejen do školy a práce, ale také za kulturou. Tou je Žižkov pověstný!

Zdroj náhledového obrázku: bytyuparku.navackove.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *