Vykazuje vaše nemovitost vlhkost a tepelné ztráty? Oba problémy vyřeší sanace a izolace zdiva!

Podřezání zdiva řetězovou pilou

Vlhkost zdiva je velmi nepříjemná a není možné ji přehlížet. Pokud bydlíte ve starším domě anebo zvažujete jeho koupi díky výhodnější pořizovací ceně, při rozhodování berte tuto obtíž v potaz. I když to není pravidlem, ve většině takovýchto nemovitostí se vyskytuje. Nemusíte však klesat na mysli, díky moderním metodám se jí rychle zbavíte.

I laik pozná, co vlhkost způsobuje. Jakmile se objevují na stěnách mokré mapy, bobtnají a opadávají omítky a vše je doprovázeno zdraví nebezpečnou plísní i odporným zápachem, zpozorněte. Jako první se lidé snaží zbavit plísně pohlcovači vlhkosti, ale tato metoda je mnohdy nedostatečná. Dokonce vám nepomůže ani to, když budete v domě více topit. Raději se obraťte na odborníky, kteří provádějí sanace zdiva a podřezání zdiva.

Chemická injektáž

Podřezání zdiva: Foto izolacehroz.cz 

Sanační metody pomohou

Vlhké zdivo je nutné sanovat nejen z hlediska zdravotního. Vlhkost ničí dům doslova od základů a časem se stane nemovitost neobyvatelnou. Není od věci zaměřit se také na podřezání zdiva. Kvůli nadměrné vlhkosti dochází k velkým tepelným ztrátám, a proto je nutné více topit, čímž vznikají další náklady. Zohlednit je důležité i vzhled objektu. Když se na svůj provlhlý dům podíváte, určitě se za něj stydíte. Sanace zdiva je ideální metodou, protože odstraní příčiny i důsledky. Zajistí suché zdivo i omítky. Předem prohraný boj se stane vítězným tažením.

Obraťte se na odborníky!

Pakliže se trápíte kvůli plísni a nabobtnalým omítkám, kontaktujte profesionální tým firmy František Hróz. Společnost nabízí služby spojené s touto vážnou problematikou. Ihned vás do všeho zasvětí, navrhne řešení a provede potřebné sanační práce. Věnuje se mnoha sanačním a hydroizolačním technologiím, k nimž patří narážení nerezových plechů, chemické injektáže i podřezání zdiva diamantovým lanem.

Podřezání zdiva: Náhledové foto izolacehroz.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.