Vybíráme robotický vysavač

Výběr robotického vysavače není nijak snadný, jelikož v současnosti se na trhu nachází tolik různých vysavačů tohoto typu, že má člověk mnohdy problém najít ten ideální. Rozhodně je možné říct, že takovýto vysavač je nezbytné vybírat nejen podle ceny, která se pohybuje od nějakých 4 000 až klidně po zhruba 15 000 korun, ale také podle toho, jakými funkcemi vysavač disponuje a jestli je schopen vydržet dlouhou dobu nabitý. Zapomenout bychom neměli ani na jeho tichý provoz a na mnohé další aspekty. Podívejme se tedy na tři typy robotického vysavače poněkud podrobněji.

Ecovacs D9 Deepoo

Tento moderní robotický vysavač ve zlatém provedení se vyznačuje především pohodlně omyvatelnou nádobkou na vysátý prach a také tím, že je schopen perfektně vysávat různé druhy povrchů mimo koberce s delším vláknem. Jeho cena se pohybuje ve vyšších patrech, konkrétně kolem 9 000 korun. Má také zadní kolečka a postranní kartáč, který nabírá efektivněji jednotlivé nečistoty.  Filtr je omyvatelný a k vysavači je v balení ještě navíc bariéra a také magnetická páska. Na povrchu vysavače je nano vrstva, která zamezí hromadění bakterií a škodlivin. Je určen pro domácnost se zvířaty, což potvrdí i mnohé recenze vysavače

Robotický vysavač CleanMate QQ5S

Tento robotický vysavač z nižší třídy se prodává v černém provedení a disponuje dvěma postranními kartáčky schopnými nakládat s prachem dle potřeby. Hlavní kartáče Triangle Shape pohltí veškeré nečistoty z povrchu podlahy. Součástí vysavače je i dvoukomorová prachová nádoba a filtr, který lze pohodlně pročistit. Cenově se tento podobně jako vysoce kvalitní ruční vysavačpohybuje kolem 6 000 korun. Vysaje všechny povrchy.

Robotický vysavač Samsung VCR8840T3R/XEO

Zajímavou volbou je i tento typ vysavače, který je cenově vyrovnaný s předchozím konkurenčním modelem. Jde o bezsáčkový vysavač a je možné u něj pohodlně regulovat výkon. Má i turbokartáč podporující maximální úklid plochy. K dostání je ve vínové barvě. Kapacita sáčku na prach je u něj dostačující, jelikož činí 0,6 l. Nejedná se ale o bezsáčkový vysavač.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *