Vyberte si nejmodernější okna

Kvalitní okna jsou pochopitelně základem každého bydlení. Je jasné, že volba současných nejmodernějších typů oken již netkví pouze mezi okny plastovými a dřevěnými. Tyto doby jsou již dávno pryč. Momentálně je možné vybírat opravdu moderní a především stylová okna, která mají dřevo nebo plast jako nedílnou součást, nicméně nejedná se o součást, která by byla nosná. O tu se stará hliník. Právě ten totiž dokáže vytvořit skvělý design okna a také zajistí jeho prvotřídní vlastnosti. Buďme ale konkrétnější a ukažme si tyto typy oken podrobněji.

Plastohliníková okna

Plast v kombinaci s hliníkem vytváří vynikající materiálové složení oken, které rozhodně stojí zato. Plastohliníková okna jsou výborná především v provedení profilu se středovou přepážkou. Samozřejmostí je u tohoto typu okna i izolační komora. Vysoce kvalitní plastohliníková okna je možné sehnat od společnosti Actual, která vyrábí tento typ oken v Rakousku. Vyznačují se jak vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi, tak i maximálně dlouhou životností.

Dřevohliníková okna

Pokud vsázíte spíše na přírodní materiály, pak se jeví jako vynikající volba dřevohliníková okna. Ta jsou opticky naprosto dokonalá, jelikož dokážou nabídnout tvary bez jakýchkoli optických šikmin. Nejsou v nich ani mezery mezi zasklívacími lištami. Excelentní tepelně-izolační vlastnosti jsou u těchto oken samozřejmostí. Chcete-li vsadit na opravdu nejmodernější design, pak jsou tato okna jasnou volbou.

Celoskleněný design oken

Jak u dřevohliníkových, tak i u plastohliníkových oken je patrný již na první pohled celoskleněný design. Ten nabízí maximální přitažlivost oken. Skleněné plochy jsou zvýrazněny a okno vypadá perfektně v jakékoli podobě. Když se ke všemu přičte ještě vysoká odolnost a výdrž oken, pak je volba jednoznačná.

Sdílet

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *