Elektrický radiátor

Vyberte si kvalitní a úsporné radiátory

Vytápění domácnosti lze řešit různými způsoby. Pokud ovšem chcete dosáhnout maximální úspory, pak je vhodné vybírat jednak samotný zdroj topení a jednak i radiátory. Celkový systém tak může ušetřit klidně i několik tisíc korun ročně. Bezesporu zajímavou a úspornou volbu představují S-radiátory. Podívejme se tedy podrobněji na možnosti úsporného vytápění domu s radiátory od této společnosti.

České výrobky pro všechny spotřebitele

Společnost S-radiátory je ryze českým výrobcem radiátorů. Elektrické topení, které S-radiátory nabízejí, je především maximálně úsporné. Pokud uvažujete o vytápění a chcete hned na počátku ušetřit na pořizovacích nákladech, pak jsou právě radiátory od této společnosti maximálně výhodné. Oproti standardnímu plynovému vytápění se dostanete na úsporu až o celých 70%. Na celkovou úsporu za vytápění v konkrétních číslech se ale budeme ještě soustředit na konci článku.

Hlavní výhody topení

Moderní topení od společnosti S-radiátory nabízí celou řadu předností. Mimo již jmenované vysoké úspory je třeba ještě zmínit maximálně bezúdržbový provoz radiátorů. Od namontování se není zapotřebí o radiátory nijak starat. Radiátory jsou vhodné jak do domácností, tak i do prostor firmy. Keramické topná deska je schopna zajistit kompaktní a bezproblémový chod. Radiátory jsou tiché, vytápění s nimi je ekologické a obsluha radiátorů je úplně jednoduchá. Na radiátory se navíc vztahuje záruka v době trvání 5 let.

Konkrétní úspora

Podívejme se na konkrétní úsporu, kterou systém společnosti S-radiátory nabízí. Jako příklad si vezmeme standardně zateplený rodinný domek o celkové podlahové ploše 240m2. Vybaven je celkem 15 elektrickými radiátory a 2 otopnými žebříky, jež se montují do koupelen a na toalety. Počítat budeme i s tím, že se v domě přitápí krbem anebo krbovými kamny. Průměrná pořizovací cena plynového vytápění včetně kotle vyjde na nějakých 310 000 korun. Vytápění od společnosti S-radiátory bude přitom stát pouhých 75 000 korun.

 

Zdroj náhledového obrázku: s-radiatory.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *