Vyberte si krásné designové samolepky na zeď

Bílá zeď je nesporným symbolem čistoty a hezkého interiéru. V případě, že je ovšem většina zdí pouze v jedné barvě, je konkrétní místnost nudná. Zamezit tomuto fádnímu vzhledu interiéru lze pochopitelně různými barevnými variacemi. Pokud ale nechcete vynaložit při malování zbytečně mnoho energie, anebo nemáte-li dostatečné množství fantazie, nemusíte zoufat! Vše totiž mohou vyřešit krásné desénové samolepky na zeď. Ty si můžete bez větších potíží nalepit na stěnu sami, a to klidně i po kompletním vymalování interiéru. Pokud navíc zvolíte samolepky z webu lepikov.cz, pak rozhodně budete mít o zajímavý vzhled konkrétních místností postaráno…

Motiv květiny- obývací pokoj

samolepky 2

Samolepky přímo na míru

Pokud budete chtít vyrobit samolepku přímo na míru, pak to pro lepikov.cz bude minimální problém. Zvolit si můžete přesně takový motiv, který vám bude vyhovovat. Na samotném webu je ovšem k dispozici tolik možností samolepek, že si většinou zájemci vyberou. Pokud budete chtít motiv třeba zrcadlově obrátit, anebo jej realizovat v barevném provedení, pak jej máte mít! Barevně i velikostí tak budou samolepky přesně vyhovovat vašim požadavkům. Vybírat můžete i přímo samolepky určené do jednotlivých pokojů. Motivy se tomuto faktu logicky přizpůsobí.

Dětské samolepky

samolpky dětské

Samolepky prakticky na cokoli

Základem nabídky webu lepikov.cz je pochopitelně celá řada samolepek na zeď. Vybrat si ale klidně budete moci i samolepky určené na váš automobil. Ty mohou výt umístěny klidně na vámi zvolené části vozu. Velmi oblíbené jsou především samolepky upozorňující na děti v autě anebo na přítomnost zvířete ve vozu. Zajímavé jsou ale mimo jiné také samolepky určené na interiérové dveře. Výborně se hodí jak na vstup do dětského pokoje, tak třeba i na toaletu či na koupelnu. Hezké jsou i samolepky na notebook.

Samolepka na auto

samolepky auto

Samolepka na notebook

samolepky na notebook

Další výhody samolepek na lepikov.cz

Samolepky se vyznačují vysokou kvalitou. Lepikov.cz disponuje vlastními stroji a je tedy přímo výrobcem samolepek a materiály, z nichž se samolepky vyrábějí, jsou otestovány. Samolepky tak můžete obdržet ihned po vyrobení. Ke každé objednávce dostanete dárek a můžete se spolehnout i na to, že mnohé samolepky jsou odesílány s poštovným pouhých 50 korun. Při objednávce nad 1500 korun budete mít dopravu zcela zdarma. Pokud budete chtít, můžete si nechat zhotovit i fotomontáž do vašeho interiéru. Předem si tak prohlédnete, jak samolepky budou v reálu vypadat.

Samolepka na dveře

samolepky na dveře

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *