Vyberte si byty v Praze 9

Možnosti bydlení v Praze jsou dnes neskutečně pestré. Vybrat si tak můžete byt v kterékoli části hlavního města. Předtím, než se pro koupi toho či onoho bytu rozhodnete, měli byste brát v potaz alespoň základní informace o samotném bydlení a také o lokalitě, v níž se bytový komplex nachází. Výbornou volbou je především bydlení v Praze 9, na které se budeme soustředit podrobněji a poukážeme si na jeho základní výhody.

Klidné bydlení nedaleko centra

Pokud se chcete podívat na novostavby v Praze, pak byste měli městskou část Praha 9 jistě zařadit do vašeho výběru. Nabízí totiž pohodové bydlení v přírodním prostředí, které je kombinované s maximálně pohodovou a rychlou dostupností centra hlavního města. Do centra Prahy je to odtud pouhých 10 kilometrů a můžete se sem dopravit pohodlně jak vlastním autem, tak i prostřednictvím městské hromadné dopravy.

Bytový komplex v Čeňku

Moderní byty v Praza 9 jsou k dispozici v rámci komplexu v Čeňku. Ten se nachází v Dolních Počernicích. K dispozici je tady celkem 53 bytů v 6 bytových domech. Vybírat si budete moci byty o různých dispozicích od 1+kk až po 4+kk. Zajímavé jsou třeba i byty 2+kk v Praze. Samozřejmostí je i nízkoenergetický standard bytů. Ty jsou tak šetrné jak k přírodě, tak z pohledu minimálních nákladů na vytápění i k vaší peněžence. Dolní Počernice jsou bezesporu zajímavou částí Prahy, v níž se vám bude líbit.

Skvělá občanská vybavenost

Jestliže zvolíte byty Praha 9, setkáte se s maximální občanskou vybaveností. K dispozici budete mít v blízkém okolí veškeré úřady, obchody, lékaře a vše, co budete k životu potřebovat. Vyrazit můžete klidně i na golfové hřiště Black Bridge. Samozřejmostí je i existence cyklostezky. Ta vám přiblíží některé přírodní lokality. Moc hezký je ale také i zámek v Dolních Počernicích.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *