Vlastní bydlení na splátky formou nájmu se vyplatí

Bydlení

Uvažujete o pořízení nového domu, případně nákupu bytu? Pak máte k dispozici dvě klasické alternativy. Jedná se o nákup objektu, nebo pronájem. Jestliže vám ani jedno nevyhovuje, stojí za to zvážit ještě třetí možnost, která je jakousi výhodnou kombinací obou jmenovaných. Jedná se o vlastní bydlení na splátky formou nájmu. Jaké jsou hlavní přednosti tohoto druhu pořízení nového domu či bytu? Právě na to se soustředíme v následujících řádcích.

Jak tato služba funguje?

Nic složitého. Cool nájem je poměrně jednoduchou záležitostí. Prostě si vyberete konkrétní nemovitost z dostupných objektů v nabídce a následně zašlete poptávku prostřednictvím kontaktního formuláře, jenž je k dispozici na webu. V krátké době se vám společnost poskytující tuto službu ozve a dodá podrobnou kalkulaci. Poté už v případě přetrvávajícího zajmu uhradíte poplatek ve výši 10 % z ceny objektu. Ten bude zároveň i poplatkem rezervačním pojímajícím mimo jiné také pojistku objektu a odhad ceny nemovitosti. Po podpisu smlouvy už je realizován samotný nákup a vy budete splácet v podobě nájmu.

Garance výše splátek

Získat dům na splátky ve formě nájmu je tedy velmi jednoduché. Samozřejmostí bude i garantovaná výše splátek. Nemusíte mít strach, že by cena nájemného šla směrem nahoru. Samotná doba splácení je individuální a pohybuje se od 5 do 20 let. Jestliže získáte hotovost, budete moci splatit celkovou částku najednou, a to bez jakýchkoli sankcí!

Další výhody tohoto způsobu financování nemovitosti

Stále někomu ještě dlužíte a nejste schopni své závazky vyřešit? Nevadí! I pro vás je vlastní bydlení na splátky formou nájmu dostupné! Registry dlužníků poskytovatel této služby neprochází! Stejně tak se všechno obejde bez zbytečného papírování. Až 98 % veškerých papírů za váš bude vyřešeno! Kolik budete měsíčně splácet, si můžete rychle a pohodlně spočítat přímo na webu coolnajem.cz.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.