Bydlení

Vlastní bydlení na splátky formou nájmu se vyplatí

Uvažujete o pořízení nového domu, případně nákupu bytu? Pak máte k dispozici dvě klasické alternativy. Jedná se o nákup objektu, nebo pronájem. Jestliže vám ani jedno nevyhovuje, stojí za to zvážit ještě třetí možnost, která je jakousi výhodnou kombinací obou jmenovaných. Jedná se o vlastní bydlení na splátky formou nájmu. Jaké jsou hlavní přednosti tohoto druhu pořízení nového domu či bytu? Právě na to se soustředíme v následujících řádcích.

Jak tato služba funguje?

Nic složitého. Cool nájem je poměrně jednoduchou záležitostí. Prostě si vyberete konkrétní nemovitost z dostupných objektů v nabídce a následně zašlete poptávku prostřednictvím kontaktního formuláře, jenž je k dispozici na webu. V krátké době se vám společnost poskytující tuto službu ozve a dodá podrobnou kalkulaci. Poté už v případě přetrvávajícího zajmu uhradíte poplatek ve výši 10 % z ceny objektu. Ten bude zároveň i poplatkem rezervačním pojímajícím mimo jiné také pojistku objektu a odhad ceny nemovitosti. Po podpisu smlouvy už je realizován samotný nákup a vy budete splácet v podobě nájmu.

Garance výše splátek

Získat dům na splátky ve formě nájmu je tedy velmi jednoduché. Samozřejmostí bude i garantovaná výše splátek. Nemusíte mít strach, že by cena nájemného šla směrem nahoru. Samotná doba splácení je individuální a pohybuje se od 5 do 20 let. Jestliže získáte hotovost, budete moci splatit celkovou částku najednou, a to bez jakýchkoli sankcí!

Další výhody tohoto způsobu financování nemovitosti

Stále někomu ještě dlužíte a nejste schopni své závazky vyřešit? Nevadí! I pro vás je vlastní bydlení na splátky formou nájmu dostupné! Registry dlužníků poskytovatel této služby neprochází! Stejně tak se všechno obejde bez zbytečného papírování. Až 98 % veškerých papírů za váš bude vyřešeno! Kolik budete měsíčně splácet, si můžete rychle a pohodlně spočítat přímo na webu coolnajem.cz.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

37 komentářů

 1. Jelínek Odpovědět

  Dobrý den
  Rád bych že zeptal chtěl bych koupit byt či barák v Rakovníku ve formě najmu(na splátky)
  S pozdravem
  Martin Jelínek

 2. Jelínek Odpovědět

  Dobrý den
  Rád bych se zeptal chtěl bych koupit byt či barák v Rakovníku ve formě najmu(na splátky)
  S pozdravem
  Martin Jelínek

 3. Světlana Odpovědět

  Dobrý den, můžete prosím koupit byt a prodat ho na splatky i v Německu nebo Rakousku? Děkuji za odpověď.

 4. Ingrid Barciova Odpovědět

  Dobrý den. Chtěla bych si pořídit být 2+kk,nebo menší domeček. Můžu dostat více info? Dekuji

 5. Kraken Odpovědět

  No nevím, spíše pěkná lichva, jen rozložena na více let. Když za vás za dům zaplatí například 1,5 mil. na 15 let tak jim zaplatíte za tuto dobu bezmála 4 miliony při průměrném měsíčním nájmu 21 tisíc. To jsou „lidumilové“

 6. Jana Šípková Odpovědět

  Dobrý den měla bych zájem o být na splátky formou nájmu. Mohla bych poprosit no více už. Děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *