Trendy koupelny pro rok 2022. Vládne bílá a mramor

Jaké koupelny se hledají úplně nejvíce? V rámci odhalení trendů na rok 2022 se experti podívali na to, jaké koupelny jsou aktuálně nejoblíbenější. Jestli plánujete rekonstrukci koupelny, možná vám právě tento článek přijde vhod. První čtyři pozice nejhledanějších stylů koupelen jsou totiž velmi pestré, takže si na své přijde naprosto každý.

Zářivě bílé koupelny na prvním místě

Jednoznačně na prvním místě mezi trendy ve světě koupelen na Pinterestu se umístily bílé koupelny. A není se čemu divit, protože jaká jiná barva by měla koupelně více slušet, než právě bílá? S čistě bílým designem je možné dosáhnout elegantního a zároveň luxusního vzhledu. Hned na první pohled je také vidět čistota

Elegantní mramor

Hned na druhém místě se umístily koupelny s mramorovými vzory. Opět jde o elegantní řešení, které působí čistým a luxusním dojmem. Mramor je v koupelně zkrátka nadčasovou klasikou, která bude na prvním příčkách vyhledávání na Pinterestu pravděpodobně i v budoucnu.

Foto: Shutterstock

Moderní industriální koupelny

Třetí místo obsadil aktuální hit, kterým je industriální styl. Koupelna v hnědých barvách s černými detaily a občas až surovým zpracováním má zkrátka něco pro sebe. Jde o skvělou variantou do podobně laděného bytu, kde nehledáte bíle zářící koupelnu, ale trochu více dramatický, a přesto uklidňující a relaxační prostor.

Vytapetované koupelny

Na čtvrtém místě mezi nejvíce hledanými styly koupelen jsou tapetované. Ačkoliv to možná zní trochu podivně, opravdu jde o variantu, jak snadno vytvořit krásnou a naprosto jedinečnou koupelnu. Díky dnešnímu bohatému výběru nejrůznějších tapet je možné sehnat takovou, která bude vhodná do vlhkého prostředí. Výsledkem může být velmi zajímavá koupelna v takové barvě, jakou si vyberete. Na Pinterestu najdete dostatečnou inspiraci, takže se stačí jenom podívat.

 Zdroj: https://www.showerstoyou.co.uk/ 

Náhledové foto: Shutterstock