Sekačka Honda

Travní sekačky Honda: Když je sekání zahrady hrou

Mnohým majitelům rodinných domů při pohledu na neustále rostoucí trávník vstávají vlasy hrůzou. Není se čemu divit, jelikož úprava travnaté plochy je se stndardními stroji náročnou a zbytečně vysilující záležitostí. Výjimku tvoří zahradní sekačky od společnosti Honda vyznačující se spoustou inovativních prvků. Právě na ně se soustředíme v následujících řádcích a ukážeme si, že i sekání trávy může být příjemnou záležitostí, kterou si můžete vychutnat.

Srdcem sekačky je čtyřtakt

Zapomeňte na přidávání oleje do paliva. Čtyřtaktní sekačky Honda disponují silným motorem, nikoli žádným nevýkonným dvoutaktem. Spolu s vysokým výkonem souvisí i minimální hluk vznikající při práci. Samozřejmostí jsou také nízké emise a skoro žádné vibrace při práci. Pohyb se sekačkou po zahradě je naprosto pohodlný a ještě za sebou vidíte precizně střižený trávník dle vámi nastavené výšky. Speciální tvarované nože se postarají o jeho dokonalý vzhled. Dokonce ani mokrá tráva se posekání neubrání. Honda zvládne seříznout i ji.

Sekačka Honda

Zcela inovativní funkce

Určitě si vzpomenete, když jste se sekačkou pouze přejížděli po betonových plochách a nůž zavadil o obrubník nebo kámen či jinou tvrdou věc. To byla rána! Rázem jste ale měli po práci. U sekačky Honda se setkáme se systémem Rotostop, který umožní efektivní ovládání nože. Zkrátka budete kontrolovat, kdy se nůž točí a kdy nikoliv. Rychlost pojezdu si také navolíte pomocí funkce Smartdrive pouhými prsty. Některé modely navíc disponují dvěma noži.

Nastartujte a jeďte

Typický je pro zahradní stroje značky Honda také naprosto jednoduchý a rychlý start. Sekačku uvede do provozu i křehká žena. Po zimní pauze stačí většinou jen jedno natažení a můžete vyrazit. Spolehnout se můžete i na maximální výdrž strojů a minimální poruchovost. Pokud se přece jenom něco stane, rychle si sekačku necháte opravit. Síť servisních center najdete po celé ČR.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *