Masážní box
14/08/2016
Kategorie: Interiér, Koupelna, Novinky

Sprchový box nebo masážní box? Podle čeho je vybírat

Vybavujete si momentálně koupelnu? Pokud ano, logicky uvažujete o pořízení nového sprchového kouta. Na trhu se dnes nachází neskutečné množství nejrůznějších modelů, a tak se pokusíme podívat se na základní aspekty této nelehké volby. Někteří lidé navíc preferují spíše masážní boxy, které mohou bezesporu nabídnout také skvělé služby v oblasti osobní hygieny i relaxu zároveň. Jaký je tedy rozdíl mezi sprchovými masážními boxy? Na co si dát pozor při jejich výběru a kde je nakupovat? Na všechny tyto otázky si postupně odpovíme.

Je libo i masáží?

Jestliže milujete blahodárné působení vody na lidské tělo, pak se nemusíte dvakrát rozmýšlet. Právě pro vás jsou určeny sprchové boxy obsahující masážní hlavice. Jedná se o variantu, která vás bude příjemně masírovat na různých částech těla. Součástí takovýchto boxů je nejen řada trysek, ale také rádio s mp3 přehrávačem. Při sprchování a masírování si zkrátka můžete vytvořit dokonalou atmosféru se vším všudy. Určitě počítejte s tím, že masážní box bude poněkud dražší než standardní sprchový kout.

Sprchové vaničky není třeba…

Většina lidí si představuje sprchový kout tak, že jde prakticky o sprchové dveře, které jsou spojeny s vaničkou ve spodní části zařízení. Ve skutečnost tomu tak být ale rozhodně nemusí. Moderní sprchové kouty jsou totiž často spojeny s pevnou zděnou stěnou, anebo vůbec nedisponují žádnou vaničkou. Dno je jednoduše vyspárováno tak, aby odpadní voda pohodlně stékala směrem do kanálku, a vy jste měli maximální komfort. Záleží pouze na vás. Jinak existují i varianty s nízkou a vysokou vaničkou.

Vyberte si podle svých představ

Když už nakupujete sprchové kouty, rozhodně se vyplatí vybrat si u specialisty na koupelnové vybavení, v jehož nabídce se nacházejí třeba i nejmodernější sprchové masážní boxy s nízkou vaničkou. U společnosti Wellmall si jistě vyberete přesně takový box, který vám bude vyhovovat. Její nabídka je pestrá a sehnat můžete zboží za velmi výhodné ceny.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.